Wpis z mikrobloga

Właśnie zostałem przymuszony do wyboru jednego z przedmiotów obieralnych na #agh więc podpytam Was, który z poniższych warto brać (Technologia Chemiczna, Wydział Energetyki i Paliw):

- Audyting energetyczny w budownictwie (dr Zarębska Katarzyna, 15h wykładów i 15h ćwiczeń)

- Podstawy AutoCAD dla inżynierów (mgr inż. Dziok Tadeusz, 30h ćwiczeń)

- Zarządzanie projektami w przemyśle paliw i energii (Kwaśniewski Krzysztof, 15h wykładów i 15h projektu)

- Materiały i technologie wodorowe (dr inż. Dudek Magdalena, 15h wykładów i 15h labolatorium)

- Radioaktywność w środowisku (dr Stobiński Marcin, 15h wykładów i 15h labolatorium)

Może ktoś z Was miał z którymkolwiek z tych wykładowców jakieś zajęcia albo pokrewny przedmiot?

#studia #technologiachemiczna #energetyka
  • 12
@Vasek: Pytam, czy ktoś miał podobny przedmiot albo wykładowcę. Takie rzeczy warto wiedzieć, bo w tym semestrze wybrałem przedmiot za 1 ECTS, na którym wykładowca był tak upierdliwy, że spędziłem nad nim dużo czasu, a niektórzy musieli nawet brać warunki.
@raq195: Dziok jest bardzo spoko, coś się może nauczysz jak będziesz chciał, więcej cada na tech chem nie masz.

Dudkowa daje 5.0 za free i w sumie ma w dupie studentów podczas laborek.

Odradzam zarębską, złe wspomnienia.

Reszty nie znam.