Wpis z mikrobloga

#frontend #informatyka #webdev

Sluchajcie mam pytanie do frontendowcow szczegolnie,a mianowicie jak to mozliwe ze zarabiacie po 3-10k netto jak pelno jest stronek w ktorych tworzy sie strony,pelno narzedzi do tworzenia przyciskow roznorakich rodzajow,rozne CMS'y jak wordpress gdzie na yt sa poradniki po 3h jak wszystko zrobic,lacznie strony od postaw po 5h.

Na czym wy zarabiacie? Albo co robicie ze mimo to nadal macie prace jak z tego co widac to front-end powoli pada na pysk?
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi: nie do końca, chodzi mi o przynależność do grupy, która pracuje dla ciebie i z tobą.
Grupa, która staje się twoją drugą rodziną a w zasadzie to jedyną dla której zrobisz wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@epi: ale zazwyczaj to nie wygląda tak że właściciel firmy sam sobie wyklika Wordpressa tylko chce by ktoś mu zrobił jakiś szablon albo wtyczkę. Więc to już nie jest tak jak pisze OP
  • Odpowiedz
Sluchajcie mam pytanie do frontendowcow szczegolnie,a mianowicie jak to mozliwe ze zarabiacie po 3-10k netto jak pelno jest stronek w ktorych tworzy sie strony,pelno narzedzi do tworzenia przyciskow roznorakich rodzajow,rozne CMS'y jak wordpress gdzie na yt sa poradniki po 3h jak wszystko zrobic,lacznie strony od postaw po 5h.

@sebo-sebicki:
Słuchajcie mam pytanie do kucharzy szczególnie, a mianowicie jak to możliwe, że macie pracę skoro w sklepach jest tyle paczkowanego żarcia,
  • Odpowiedz