Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew pamiętasz filmik z NSem z poznańskiego trwamwaju?

Nazistowskie koncerty w Warszawie, bójki z członkami ONR, incydent w tramwaju. Tuba to jeden z najbardziej barwnych nacjonalistów operujących na terenie Warszawy. Jest liderem środowiska nie przykuwającego do niedawna niczyjej uwagi. Stał się sławny za sprawą dwóch incydentów: w Warszawie i w Poznaniu.

https://stopnacjonalizmowi.wordpress.com/2016/03/16/przygody-warszawskiego-skinheada/

#neuropa #4konserwy #mariankowalski
Pobierz P.....k - @PatologiiZew pamiętasz filmik z NSem z poznańskiego trwamwaju?

Nazistow...
źródło: comment_pIqATsugSh1ofJWNki1F9jfYo6M3N1no.jpg
  • 14
@PolakKatolik: > Ekipa Obłędu odwiedziła również warszawski koncert organizowany przez Tubę na którym zagrali M.A.T Project, Odwet 88 oraz włoski Katastrof i rosyjski Rusky Styag . Imprezę zaszczycił swoją obecnością dowódca Grupy Dywersyjno-Szturmowej Rusicz złożonej z rosyjskich neonazistów walczących po stronie wschodnio-ukraińskich separatystów.

niezłe kombo!
@PolakKatolik: @BojWhucie: stopnacjonalizmowi to chyba najśmieszniejszy blog jaki czytałem :D Biorąc pod uwagę, że byłem na wielu koncertach które oni opisują i znam osobiście bohaterów niektórych artykułów to naprawdę bardzo zabawnie się to czyta :D Zgaduję, że po sobotnim koncercie w Lublinie napiszą, że sam Adolf Hitler tam był ^^
@PolakKatolik: No był na pyta.pl i ja go nie bronie. Ale od czasu jak zyskał na popularności nie widziałem go na żadnym koncercie. Nie sądzę też, żeby utrzymywał jakiś kontakt z Marianem.
@PolakKatolik: Cholera wie. Nie sądzę, że znał go od tej strony, od jakiej znają go teraz wszyscy. Też go kojarze z niektórych wydarzeń, ale wcześniej wydawał się normalny.
@PolakKatolik: Może i małe, ale uwierz, że czasami po paru latach wychodzi dopiero prawdziwe oblicze niektórych. Nigdy nie spotkałeś w swoim życiu kogoś, za kogo dałbyś sobie rękę uciąć i teraz nie miałbyś ręki?
@PolakKatolik: czy przypadkiem on nie przewinął się przez któryś film pyty.pl? Jak jeden z jego kolegów ubranych w koszulkę ze swastyką dostał w mordę? A on coś gadał, że ONR to zdrajcy i tak dalej?
edit: doczytałem