Wpis z mikrobloga

A moze bym zaryzykowal i kupil Iphona 3GS? W sumie Apple to troll i to potezny. Telefon jest malutki a system jest hermetyczny i zamkniety. No ale w sumie od 6 stow nie zbiednieje a zawsze moge sprzedac jak mi sie nie spodoba.

#baskupujefona #iphone
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wandsbeker: lol, za tę kasę można mieć telewizor, albo nawet lodówkę, też są większe niż iPhone.

Zainwestuj w 4, 3GS przestanie być wspierany w iOS 7 więc za jakiś rok, może dwa ciężko będzie o nowe appki na niego. 4 będzie jeszcze wspierana i jest dużo wydajniejsza, ma lepszy ekran i aparat. Kupując 4 letni telefon tylko się zrazisz do iOS, jeśli wymagasz czegoś więcej niż dzwonienie i pisanie sms
  • Odpowiedz
  • 0
@Kacc: porownanie z d--y. Bo sa male i duze lodowki tak samo jak sa male i duze telewizory. Jeden potrzebuje malego telewizora 32“ a inny 55“.

Nie ukrywam ze rozmiar ekranu jest dla mnie priorytetem. Mialem telefon z ekranem 3,5“ i byl dla mnie za maly.

Chce dac iphonowi 3gs szanse jezeli bede mial na fona jakies 5-6 stow. Jezeli bede mial dobry miesiac i bede mial na telefon okolo
  • Odpowiedz