Wpis z mikrobloga

@Glans: jesli nie chcesz kupowac premium i golda to właściwie każde. czasem trafi ci sie czołg koszmar przez ktory trzeba przebrnąć do tych lepszych i tyle
@Glans tak tylko ze na wysokich tierach koszty naprawy i amunicji są strasznie drogie i bez premki ciężko wyjść na plus z kredytami po bitwie, wtedy albo nadrabiasz kredyty grając na niższych tierach albo ciułasz zloto na jakiś prem tank który więcej zarabia. Ogólnie do VIII poziomu da się grać bez premki, dalej wychodzi różnie w zależności jak dobrym graczem będziesz
@Glans jak ja ukończysz to wtedy pograsz normalne rozgrywki, za ukonczenie dostaniesz 300 zlota i załogę wyszkoloną już na 100% (wsadź ją do czołgu co najwyżej V poziomu, na niższe tiery nie warto). Jak zaczynasz to warto konto założyć z kodu zaproszeniowego. Dostaniesz trochę zlota i jakiś niskotierowy czołg, zawsze to mały bonus:)
Mirki które "drzewko" czołgów wydaje się najsensowniejsze - bez kupowania premium, golda?

Myślałem nad ZSRR/Japonią.


@Glans: Chyba nie można polecić jednego - zależy od indywidualnych upodobań.

Słyszałem, że ZSRR są miłe, ale ja zacząłem od Niemiaszków, później trochę Chińczyków, Czechosłowackie aż wreszcie zacząłem linię komuchów zza wschodniej granicy. I co? Oszaleć można z tym badziewiem. Tam chyba każde działo robi za karę jakiś Iwan z Syberii na zwichrowanej tokarce - po