Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uwaga gorzkie żale.

Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał, czy ładna i samotna kobieta jest #!$%@?ęta, to odpowiem na wszystkie pytania, bo w moim przypadku to prawda.
Oczywiście wydawało mi się, że nie, przecież jestem normalna, po prostu nie mam szczęścia. No więc nie, słyszałam to już kilka razy i coś w tym musi być. Chyba że to przez to, że część tych facetów to stulejarze poznani w internecie (nienawidzący świata i siebie #tfwnogf), ale wątpię. Lepiej zacząć szukać winy w sobie, a nie w innych. Nie uważam też, że startowałam do facetów z nie swojej ligi. Ale do rzeczy...

Każdy z facetów twierdził, że mu się podobam, że mu zależy. Do czasu (wystarczył miesiąc). Po tym czasie wreszcie stwierdzali, że "no jesteś bardzo ładna, ale to tyle hehe." I się dowiedziałam, co jest nie tak. Jestem:
- zbyt zamknięta w sobie
- unikam konfliktów (akurat myślałam, że to dobrze, że nie robię gównoburz bez powodu, a żadnego poważnego powodu do kłótni nie kojarzę. Wg mnie jeśli ci na kimś zależy, to nie chcesz mu sprawiać przykrości a #!$%@? się do wszystkiego, z czym się nie zgadzasz nie świadczy o tobie dobrze. Ale kłótnia = emocje, niektórzy lubią emocje. A może chodzi o to, że przez unikanie konfliktów wydawałam się byłam zbyt uległa)
- nudna (nie mam nic na swoją obronę, przykro mi, moje życie jest nudne)
- leniwa (można tak powiedzieć, nie mam żadnych szczególnie rozwijających zainteresowań, chociaż nie uważam się za osobę leniwą)
- moje zainteresowania są głupie albo nie istnieją
- moje studia to żart

Ponieważ do stworzenia związku sam wygląd nie wystarczy i potwierdziło się to, czego się obawiałam, czyli jestem pustakiem, który nie ma do zaoferowania nic poza własnym ciałem, a przygodny seks mnie nie interesuje, myślę, że nie ma dla mnie ucieczki z #tfwnobf Oczywiście bardzo mnie to boli i przyznam, że czuję się z tym fatalnie, a gdybym tylko mogła, zmieniłabym w sobie bardzo wiele, lecz mam wrażenie, że za każdym razem gdy próbuję, wychodzi jeszcze gorzej.

#tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 41
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę slowpoke, ale chcę dorzucić swoje trzy grosze.
Napisałaś, że faceci mówili Ci, że jesteś bardzo ładna, ale nie chcieli się związać, bo jesteś zbyt zamknięta w sobie i nudna, ponadto sama piszesz, że jesteś nieśmiała i nieufna. Może z powodu urody sprawiasz wrażenie kogoś bardziej otwartego i ekstrawertycznego niż jesteś i ci faceci po prostu uznawali Cię za zimną, a w rzeczywistości nie dali sobie szansy Cię poznać?
Jeżeli