Wpis z mikrobloga

nie, to lewica, najzwyklejsza lewica.


@w1snia337:

Szkoda, że takie instytucje jak BBC czy Encyklopedia Britannica o tym nie wiedzą.
Nie będę wspominał o takich niszowych pisemkach jak The Economist, The Guardian, Independent, New York Times, które zgodnie określają PiS jako partię prawicową.

Niestety, propagandzie przedstawiające komitet Zjednoczonej Prawicy jako w jakikolwiek związany z prawicą uległy też polskie media od Gazety Wyborczej, przez Rzeczpospolitą, po wpolityce.pl.

Lewacy czują się tak dyskryminowani przez
@lerner: Kurcze, po takim chamstwie ciężko zachować rozwagę i cię nie zwyzywać od kretynów :)

Napisałem, że tą całą głupią klasyfikację wkręcają nam, to ty jako argument podałeś, że media mówią właśnie tak jak ja uważam. Komedia.

Korwin nie ma monopolu, ba, Korwin to straszny hipokryta i kiepski z niego wolnościowiec, ale oprócz paru przedstawicieli Kolibra to on ma jedyną, choć odrobinę poważną prawicę w Polsce:) Z naciskiem na choć odrobinę.
Napisałem, że tą całą głupią klasyfikację wkręcają nam, to ty jako argument podałeś, że media mówią właśnie tak jak ja uważam. Komedia.


@w1snia337: Jedna uwaga- klasyfikacja poglądów jest rzeczą umowną, a nie zesłaną przez niebiosa... Umowną, znaczy się znaczy ona tyle, ile ludzie umówili się, ze znaczy... A umówili się, że partia prawicowa= konserwatywna społecznie...
@wasted: taki podział nie ma żadnego sensu i nigdy nie miał, zrobiony został tylko po to by nawet, jak wchodziła prawica, to żeby byłaby to socjalistyczna. Między innymi dlatego co partia w Polsce nie rządzi to robi dokładnie to samo.
taki podział nie ma żadnego sensu i nigdy nie miał,


@w1snia337: Ale my nie o tym, co "ma sens", czy nie, tylko o tym co obowiązuje... A obowiązuje podział wedle poglądów społecznych...