Wpis z mikrobloga

@n3xo: mnie na kursie 8 lat temu uczyli, że jeśli jadę cały czas drogą z pierwszeństwem to nie używam kierunkowskazu. W praktyce najczęściej tak jak @wlazli napisał - w lewo jak jadę główną, w prawo jeśli gdziekolwiek zjeżdżam, bo wydaje mi się, że taka sygnalizacja manewrów jest jakimś ułatwieniem dla osób czekających na drogach podporządkowanych.
  • Odpowiedz
@n3xo: Trzeba uważać na takie rzeczy, #!$%@? instruktor na prawie jazdy powiedział mi kiedyś że nie trzeba, no to się przekonałem że trzeba jak mi egzaminator #!$%@?ę wstawił przy pierwszym manewrze xD
  • Odpowiedz
@n3xo: Pierwszeństwo nie ma nic do rzeczy, chyba że ten pas w lewo jest tak na prawdę pasem prosto. W sensie nie przejeżdżasz przez linie.
  • Odpowiedz
@n3xo: Sprawa jest prosta. Ponad dwie trzecie uważa, że należy kierunek wrzucić, bo inaczej zinterpretują twoje zachowanie jako chęć jazdy prosto. Wobec tego chcąc sobie zaoszczędzić kłopotów, należy ten kierunek wrzucić, żeby ktoś ci się pod koła nie władował. Bez różnicy czy przepisy tego wymagają czy nie, tak podpowiada zdrowy rozsądek.
  • Odpowiedz
@n3xo: Czy wrzucam kierunkowskaz zależy od tego z którego kierunku jadę. #!$%@?łeś ankietę nieprecyzyjnym pytaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@elemenTH: no właśnie co za debile wybrały opcje pierwszą, i jeszcze poruszają się po drogach... Ale najgorsze jest to że to pokazuje nam że nasze prawo każdy może interpretować jak chce...
  • Odpowiedz
Czy wrzucam kierunkowskaz zależy od tego z którego kierunku jadę. #!$%@?łeś ankietę nieprecyzyjnym pytaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@itus: Z którego kierunku trzeba jechać żeby skręcając w lewo nie wrzucić kierunkowskazu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz