Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, zapewne część z Was już zauważyła, że w ostatnich dniach zaczęliśmy aktualizować naszą aplikację androidową. Od dzisiaj jest ona dostępna już dla Wszystkich w sklepie Play.

Jest to kompletnie nowa aplikacja, napisana od początku. Projektując ją staraliśmy się skupić na elementach które były najczęściej używane w poprzedniej aplikacji i wyeksponować je w interfejsie użytkownika.

Ponieważ Wykop cały czas się zmienia, zmieniać będzie się również aplikacja. Zamierzamy regularnie reagować na Wasze potrzeby i aktualizować aplikacje.

______

FAQ

Gdzie jest tryb nocny?


To proste. Na dole w menu jest przełącznik dzienny/nocny. W zależności od preferencji, możesz w łatwy sposób przełączać się pomiędzy trybami.

Jak zobaczyć kto głosował na mikroblogu?


Wystarczy przetrzeć palcem na ocenie w detalach wpisu.

Od wszystkich wpisów na mikroblogu wolę gorące. Jak żyć?


Przewidzieliśmy to, dlatego w ustawieniach aplikacji możesz wybrać, żeby pierwszą zakładką były gorące.

Dlaczego muszę się tyle naklikać do powiadomień?


Część osób zaczęła zwracać w ostatnich dniach uwagę na to, że powiadomienia są zbyt ukryte. Osadzenie ich w menu aplikacji ma związek ze spójnością jej działania, zdajemy sobie jednak sprawę że od spójności bardziej liczy się wygoda, dlatego z dużym zaangażowaniem przyglądamy się temu problemowi.

Wszelkie uwagi i sugestie możecie zostawić nam pod tagiem ##wykopandroid - będziemy je uważnie śledzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #android #wykopblog
wykop - Wykopowicze, zapewne część z Was już zauważyła, że w ostatnich dniach zaczęli...

źródło: comment_iB6LoaWqAk2MinrRJrgIXHi5XntGWjwg.jpg

Pobierz
  • 298
  • Odpowiedz
@wykop zrobcie jeszcze sortowanie wpisow w watkach/znaleziskach po popularnosci(plusach) i bedzie dobrze, zaoszczedzicie scroloowania shit contentu
  • Odpowiedz
@wykop: po kilku dniach uzytkowania tej apki stwierdzam ze jest o wiele lepsza od poprzedniej, jednak jest kilka rzeczy ktorych mi brakuje ze starej apki, ale co zrobic
  • Odpowiedz
@wykop: Kursor w trybie nocnym jest niewidzialny. Nie ma dostepu do ulubionych jak i nie da sie ich dodawac poprzez apke. Ux w stosunku do ostatniej wersji jakies koslawo przemyslane.
  • Odpowiedz
@wykop 1. Jak przeglądam gorące to mi nie wyskakuje cała teść. A ja chcę widzieć cała treść. Dodajcie taka opcje.
2. Dodajcie odświeżenie w panelu powiadomień i tagów obserwowanych poprzez pociągniecie palcem w dół
  • Odpowiedz
nie da sie wykopac znalezisk. po wykopaniu trzeba wrocic do glownej strzalka na gorze i wykop sie nie zapisuje


@swinkapl: wykop jest zapisywany, ale widać to dopiero po wejściu w listę wykopujących, bo ramka wokół liczby wykopów z jakiegoś powodu nie robi się szara :( i trzeba wejść w znalezisko od nowa żeby zobaczyć powiększony o 1 licznik wykopów
  • Odpowiedz
Może się czepiam, ale..
..nadal aplikacja zaczyna pisać małą literą po kropce i na rozpoczęcie zdania.
..podejrzewam, że gdy pakiet lte wykorzystam i spadnie transfer to już w ogóle nie da się użyć aplikacji? Grafika swoje waży.
..ogólnie bałagan. Kwestia przyzwyczajenia mam nadzieję. Wszystkiego trzeba się domyślać, brak intuicyjności.
..konieczność przewijania do swojego posta. Jakie to denerwujące. Pół biedy gdy jest on na końcu listy. W środku? Szukaj wiatru w polu.
..rozjechanie
  • Odpowiedz