Wpis z mikrobloga

@Flypho: nie twierdzę, że zawsze są to wyluzowane typy, które "muszą" spełnić swój obowiązek, ale dostać w obecnych czasach po mordzie, to trzeba się postarać. Nawet jak na moje osiedle wjeżdża czasem suka uciszyć sebki, co chleję o 1-2 w nocy i drą japę, to widziałem, że policjanci nawet nie reagują tylko proszą o opuszczenie miejsca i posprzątanie butelek.
  • Odpowiedz
@Username: zależy jak zdefiniujesz "problem". Jaką szansę ma przeciętny obywatel, który jest spokojny, nie robi burd itd. na dostanie po mordzie? Powiedziałbym, że nikłą. Mówię to na podstawie obserwacji swoich znajomych i rodziny. Nie znam takiego przypadku wśród normalnych obywateli. Wśród sebków znam wiele. Myślę, że w takim Wrocławiu łatwiej od dresiarni dostać w mordę, niż od Policji(sam miałem takich przypadków ze 4).
  • Odpowiedz
@Username: to musi być niefart prawdziwy xd Sporo mam znajomych (Wrocław to miasto studenckie), którzy nieraz zachlewali pałę i mieli kontakt z policją i nie było takiego przypadku. Kumplowi za to dresiarnia dwa zęby wybiła na mieście jak wracał pijany. Myślę, że jakby to był realny problem wśród normalnych ludzi, to słyszelibyśmy o tym częściej, zwłaszcza z ust normalnych ludzi, a tak się jakoś nie dzieje.
  • Odpowiedz
@komitet_figli:

Byłeś zatrzymany jako kibic, albo manifestant, prawda?

I z ręką na sercu możesz powiedzieć, że nie fisiowałes do policji tj. nie byłeś chamski, nie utrudniałeś itp?


Nie utrudniałem, nie fisiowałem, nie zachęcałem, żeby się ze mną sprawdzili. W całej grupie dyskusję podjęli dwaj koledzy i na pewno nie była kulturalna z
  • Odpowiedz
@FuriousViking: I co z tego? Typek wyraźnie napisał, że wobec NIKOGO policja nie stosuje siły, byle zachowywał się normalnie. A to zwykłe kłamstwo. A zresztą skąd wiesz, że w innych miastach nie jest podobnie? W końcu afera w Olsztynie trwała kilka lat. Gdzie indziej mogło się jeszcze nie wydać.
  • Odpowiedz
@Username: Trochę naciągane. Jak jesteś n------y ale spokojny i nie jesteś agresywny, pójdziesz na dołek, każdy marzy by jaknajszybciej pozbyć się męczącego ucho najebka i spuścić go na dołek do przetrzeźwienia, niż dodatkowo na własne życzenie się z takim człowiekiem użerać. Inna sprawa jeśli jesteś n------y i agresywny i o----------z
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: nastepny co szybciej pisze niz mysli...
Gdzie napisalem ze zabil go a-----l/n-------i? Op napisal o winnych smierci, to co widac na zdjeciu to nie koniecznie (a raczej napewno) nie sa smiertelne obrazenia.
Skad wiesz ze policjant/policjanci byl winny smierci? Skad wiesz ze pikawy nie wykonczylo mu jakies swinstwo, doprawione drugim swinstem plus reakcja po paralizatorze?
Wiesz masz pewnosc ze gliniarze go zabili? Taka 100% n----------i go palami az mozg poplynal?
Chlopie zadalem proste pytanie, a ty mi wyskakujesz z pytaniem czy a-----l go pobil.
Op pisze o winnych smierci = ergo policja go pobila na smierc, a przynajmniej ja tak odebralem
  • Odpowiedz
@Venro: z tego, co widzę na Wrocławskich osiedlach, to po na komendę nie trafiają ludzie, co z rodzinami idą na mecz, tylko okoliczne sebki. Mieszkam w takiej wylęgarni patologi-wks-hwdp-jp. Klatka cała zasrana wplekami gównoklubów Polskich, a połowa z nich już miała jakieś wyroki, dołki itd. Nie dziwi mnie w ogóle obraz kibiców, zwłaszcza tych co najgłośniej szczekają, oni rzutują na obraz reszty bardzo mocno i stanowią dość sporą grupę liczebną.
  • Odpowiedz
@boguchstein: Podejrzanymi o handel, to jest ogromna różnica. Zresztą, takich ludzi prawa człowieka nie obowiązują?

To za przekroczenie prędkości też pewnie w------l się należy, nie? Jeszcze większa szkodliwość, bo od marihuany nikt nie zginął, a od przekroczenia prędkości giną setki, jak nie tysiące osób co roku.
  • Odpowiedz
Może zapytaj siebie skąd wiesz, że policjanci w całym kraju robią tak jak w Olsztynie?


@FuriousViking: Mogą robić, a nie robią. To ogromna różnica, ale nie jestem na tyle głupi, żeby twierdzić, że bez powodu NIKT nie może zostać tam pobity.
  • Odpowiedz