Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Venro: Przestań opowiadać takie fleki. Jesteś agresywny, pijany lub naćpany to dostaniesz #!$%@? i to tyle filozofii. Skoro sami zachowujecie się jak zwierzęta, nie oczekujcie innego zachowania od policjantów. Mówienie, że policja bije i wyładowuje swoje frustracje na każdym zatrzymanym człowieku brzmi jak tekst wyciągnięty z podręcznika propagandy. Byłem zatrzymywany wiele razy i jak się zachowywałem #!$%@? to dostałem #!$%@?, ale do nikogo nie miałem o to pretensji jak wytrzeźwiałem
  • Odpowiedz
@Na_zawsze:

@PurpleHaze: masz zdjęcie na którym widać rany a jesteś tak spierodlonym idiotą że potrafisz jeszcze napisać że zabiły go jakieś dragi?..


Ladnie sie pan przedstawil w tej chwili sluchaczom przed milionami sluchaczy.
Czym sie roznic od sebixow ktorzy tak ladnie
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: http://www.se.pl/wiadomosci/polska/zawiercie-mlody-chlopak-skatowany-przez-policje-smierc-policji-za-smierc-adriana_413522.html
i przykład z mojego podwórka, policja aresztowała za to że facet odlał się w miejscu publicznym na imprezie, był pijany, nie miał dowodu osobistego. nie sprawiał problemów dał się zakłuć i zabrać na komendę. Dostał #!$%@? w toalecie.
Dalej sobie wierzcie w bezkarność policji, dalej sobie wierzcie w ich nieskazitelność, mam tylko nadzieję, że w waszym przypadku to się nigdy nie zmieni.
Nie ważne czy kibol w dresie,
  • Odpowiedz
@FuriousViking:

Przestań opowiadać takie fleki. Jesteś agresywny, pijany lub naćpany to dostaniesz #!$%@? i to tyle filozofii. Skoro sami zachowujecie się jak zwierzęta, nie oczekujcie innego zachowania od policjantów. Mówienie, że policja bije i wyładowuje swoje frustracje na każdym zatrzymanym człowieku brzmi jak tekst wyciągnięty z podręcznika propagandy.


Nie rozumiem, z czym próbujesz dyskutować. Prawo stanowi, że policjant nie może dopuścić się "przekroczenia uprawnień". Wystarczy pół minuty w internecie, żeby to sprawdzić - policjanci są wyrzucani ze służby, toczą się przeciwko nim postępowania i ludzie otrzymują odszkodowania. Poniżej kilka pierwszych pozycji po wpisaniu frazy "pobity na
  • Odpowiedz
Nie potrafię pojąć, dlaczego 90% ludzi nie rozumie, że policja nie ma prawa nikogo bić, bo od karania jest sąd.
Po co mają niby bić? Bo ktoś fika? To bić, zamiast zastosować przymus, skuć i umieścić w celi? Czym się różni policjant, który daje się sprowokować na tyle, że bije zatrzymanego od zwykłego patusa, który robi oklep komuś na ulicy, bo nie spodobał mu się szalik tej osoby?
  • Odpowiedz
@Venro: mieszkam w jednej z najgorszych dzielnic Wrocławia i interwencję widzę niemal codziennie. Darcie japy do 2-3 w nocy na placu zabaw to norma. Nikt z moich normalnych znajomych nigdy nie trafił nawet na komendę, nawet będąc pijanym, za to osiedlowe Sebki na moich oczach szorowały krawężnik twarzami. Przyjechali panowie, bo Sebki siedziały na placu zabaw z browarami i szlugami i słonecznikiem(oczywiście syf i darcie mordy). Sebki nie chciały się
  • Odpowiedz
@Venro: Kolego jeśli zachowujesz się zgodnie z prawem, nie łamiesz go to masz prawo wymagać zachowania zgodnego z prawem i przepisami od funkcjonariuszy policji. Wy zaś stosujecie tu prawo Kalego. My możemy robić burdy na stadionach, robić burdy na ulicach, możemy być agresywni, możemy być pijani i naćpani, możemy słownie grozić policjantom, innym ludziom, wywoływać bójki, stawiać opór podczas zatrzymania i dewastować mienie- ale #!$%@? policja musi przestrzegać prawa i
  • Odpowiedz
wobec nikogo normalnego, kto zachowuje sie spokojnie kulturalnie policja nie stosuje sily.


@Im_from_alaska:
Akurat mi się zdarzyły dwie #!$%@? sytuacje, mimo że dla gliniarzy zawsze jestem grzeczny. Raz gliniarze z drogówki usilnie chcieli wymusić na mnie łapówę. Było koło 1-2 w nocy, zatrzymali mnie do "rutynowej kontroli", a potem jazda w stylu - dajcie mi człowieka, a ja znajdę na niego paragraf. No i próbowały dwie #!$%@? wymyślić jakikolwiek powód,
  • Odpowiedz
@bluehawaii91: A gdy mi wypisywali mandat za przechodzenie na czerwonym świetle przez pustą drogę o 3 w nocy to doświadczyłem chamstwa i zastraszania, kulturalnie zapytałem czy może by wystarczyło upomnienie albo czy mogą dać niższy niż 100 zł ewentualnie, a w odpowiedzi usłyszałem czy może zawieźć mnie na izbę wytrzeźwień i że jak nie przyjmę to sobie pogadamy po drodze, wszystko prostackim agresywnym tonem. Byłem po trzech piwach, nie jestem
  • Odpowiedz
@Flypho: jak to się ma do dostaniu po mordzie czy innych rewelacji, które się przytrafiają "grzecznym obywatelom"? Ja mieszkam w gównianej dzielnicy i nieraz nas spisywali za chodzenie po ulicy. Staliśmy chwilę, policjanty se sprawdzały telefony i czy ktoś zielska nie ma i puszczali.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: a że co alkohol robił? Że alkohol sam go pobił. NIE #!$%@?! Gliniarz to osoba , która musi byc kompetenta, znać się na obezwładnianiu różnego typu człowieka. A jak nie potrafił, to jego wina.
  • Odpowiedz
@boguchstein: Fakt, że po mordzie dostać nie dostaliśmy, ale policja bywa #!$%@? i niektórym wykopkom się wydaje, że skoro są normalnymi ludźmi to nic im z ich strony nie grozi. Takiego #!$%@?.
  • Odpowiedz