Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PurpleHaze: Oczywiście. Jednak powyższe zdjęcie z sekcji i klatka z fragmentu jego zatrzymania wskazują, że został brutalnie pobity już na komendzie. Nie wierzę, że się przewrócił, uderzył w głowę albo celowo zadawał sobie ból.
  • Odpowiedz
@Venro: w ciągu 25 lat życia miałem parokrotnie do czynienia z policjantami i nawet gdy wypisywali mi mandat to nie uświadczyłem chociażby podniesionego tonu głosu i wszystko odbywało się w spokojnej atmosferze. Czy to były interwencje, gdy przychodzili do domu, czy na ulicy nigdy nie zostałem pobity. Ciekawe czemu? Może dlatego że ja dla nich jestem uprzejmy to i oni są uprzejmi dla mnie? Może dlatego że nie drę się na
  • Odpowiedz
@bluehawaii91:

w ciągu 25 lat życia miałem parokrotnie do czynienia z policjantami i nawet gdy wypisywali mi mandat to nie uświadczyłem chociażby podniesionego tonu głosu i wszystko odbywało się w spokojnej atmosferze. Czy to były interwencje, gdy przychodzili do domu, czy na ulicy nigdy nie zostałem pobity. Ciekawe czemu? Może dlatego że ja dla nich jestem uprzejmy to i oni są uprzejmi dla mnie?


Wspaniale, bardzo obywatelska postawa. Musisz jednak zrozumieć,
  • Odpowiedz
@Venro: ale jesli ktos jest zatrzymany tylko dlatego, ze jest w grupie, ktora zachowuje sie agresywnie, niestosownie, name it (czyli de facto jest jej czescia), to chyba tylko i wylacznie jego wina, ze w takiej grupie sie znalazl, prawda?
  • Odpowiedz
@Venro: niestety w polsce dalej dominuje przekonanie, że policjant to ten zły aparat opresji, gnębi uczciwych obywateli, więc szacunek mu się nie należy. Gówno prawda. Jesteś w grupie, robisz '#!$%@?' na mieście, niekoniecznie rzucasz kamieniami, ale drzesz ryja i straszysz ludzi, to nic dziwnego, że policja chce wylegitymować uczestników. Jak się #!$%@? stawiasz przy okazji, to pałą w łeb Ci się należy, bo nie potrafisz się zachować jak w cywilizowanym kraju.
  • Odpowiedz
@Venro: idź bo #!$%@?. nawet ojciec specjalnie się chyba nie przejął śmiercią tego patusa sądząc po jego "emocjach" podczas rozmowy w TV i apelu o spokój. Widać, że ojciec dobrze ubrany, z głową na karku i takiego patusa sobie wychował.
  • Odpowiedz