Wpis z mikrobloga

Mam w dupie Waszą "działającą" klimatyzację. Zawsze otworzę okno - nawet zablokowane. Kiedy się nauczą Ci spece z #ztm że nawet przy 20*C, pomimo tej pseudo klimy w autobusie robi się piekarnik. Nawet jak nie z powodu temperatury, to małej ilości powietrza. 2-3 przystanki i już nie ma czym wdechu robić. Hurr Durr.

#warszawa #ztmwarszawa #transportpubliczny #oswiadczenie
  • 3
Pamiętajcie, że ta klima jest w obiegu zamkniętym. Oddychasz wyziewami tylko teoretycznie przefiltrowanymi, wyziewami nurka, wyziewami gruźlika, wyziewami z popsutych zębów współpasażera jak i gazami z odbytu, wirusami z drzewa oskrzelowego, uryną zaschniętą na ubraniu śpiącego menela, jego złuszczonym naskórkiem. I płacisz 4.40 przez 75minut takich atrakcji.
Oddychasz wyziewami tylko teoretycznie przefiltrowanymi, wyziewami nurka, wyziewami gruźlika, wyziewami z popsutych zębów współpasażera jak i gazami z odbytu, wirusami z drzewa oskrzelowego, uryną zaschniętą na ubraniu śpiącego menela, jego złuszczonym naskórkiem


@algorytm7007: Niby o tym wszystkim wiem, ale zaczęłam się zastanawiać czy nie wrócić do domu na piechotę, albo czy dam radę wstrzymać oddech na 35 minut;)