Wpis z mikrobloga

Jak mnie śmieszą ludzie którzy się szczycą tym że nie mają fejsbuka i są anty fejsbukowi bo ludzie pokazują tam swoje życie. Nie macie, głupki, innych powodów do chwalenia się? Poza tym zdradzę wam ogromną tajemnicę. Nie musicie nic wstawiać na fejsbuka. Możecie go po prostu traktować jako miejsce rozmów ze znajomymi. A robicie z tej waszej indywidualności pokaz jakbyście byli weganami albo studentami prawa. #bekazpodludzi #fejsbuk
  • 23
@bocznica: Dowcipniś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@xlolax33: @Duze_piwo: No ja sam sobie nie założyłem konta... na szczęście dostałem dane do logowania i nie żyło swoim życiem. Chętnie bym zrezygnował, gdyby nie to, że sporo znajomych przestawiło się na FB jako jedyny komunikator. Wrzucać tam sam nic nie wrzucam bo i po ki #!$%@?? I tak mam nudne życie, a budowa wyimaginowanego obrazu dla "lajków" jest
@Widzet: Bo samemu nie miałem potrzeby nigdy (to było z 5-6 lat temu). I kiedyś sobie na imprezie znajomi wymyślili, że mi założą... Oczywiście dowiedziałem się od zupełnie innych ludzi którzy mi smsowo gratulowali dołączenia do nowego, wspaniałego świata.
@xlolax33:

Facebook śledzi twoją aktywność w całym internecie, nawet jeśli na jakąś stronkę nie logujesz się przez fejsa, tylko masz otwartą normalnie w przeglądarce.
@xlolax33: Ale co cie boli że ktoś ceni swoją prywatność, nie ma i nie chce mieć konta na portalu cukierberga?

Poza tym zdradzę wam ogromną tajemnicę. Nie musicie nic wstawiać na fejsbuka. Możecie go po prostu traktować jako miejsce rozmów ze znajomymi


Zdradzę ci ogromną tajemnicę. Z wartościowymi znajomymi rozmawiam spotykając się z nimi albo do nich dzwoniąc. Setki innych "wirtualnych znajomych" których widziałem może raz w życiu mnie nie interesują.
@SystemHalted: przeczytaj ze zrozumieniem. Śmieje się z tego ze ludzie traktują brak konta na fb jako jakiś powód do dumy a nie z tego ze chronią swoją prywatność. Poza tym na fb wcale nie musisz mieć wirtualnych znajomych, możesz pisać tam z tymi z którymi gadasz też na żywo.
@xlolax33: dawno to zauważyłem, oni by chcieli medal za nieposiadanie fb chyba xD Smutna prawda jest raczej taka, że ci ludzie nie mają znajomych i argumentują to przed samym sobą, że fb to hurr durr durne selfie pustaków i żydowska inwigilacja Zuckerberga