Wpis z mikrobloga

@MOTIP: Mnie tam ten program zniechęca do zrobienia dziecka. Nie chcę by moja kopia zapasowa #!$%@?ła później w niewolniczych warunkach na patole, emerytów, mundurowych, polityków, górników. A do jego pełnoletności dojdą jeszcze opłaty za drwali, rolników, imigrantów, czarnoskórych, żydów, muzułmanów, wyznawców kryszny, ludzi z jednym jądrem mniejszym, słonie z za krótką trąbą, smutnych klaunów, zawodowych klepaczy biedy, degustatorów wina do 4 zł oraz gołębi srających na obiekty miasta.
  • Odpowiedz
@MOTIP: Ehhh wykopki. Naprawdę myślicie, że to jest większość beneficjnetów 500+? Tak mi was żal ludzie, z tą waszą pogardą, nienawiścią, wyższością. To jest takie przykre jak się czyta te wasze komentarze, że w was tyle jadu i żółci.
  • Odpowiedz
@MOTIP: Ehhh wykopki. Naprawdę myślicie, że to jest większość beneficjnetów 500+? Tak mi was żal ludzie, z tą waszą pogardą, nienawiścią, wyższością. To jest takie przykre jak się czyta te wasze komentarze, że w was tyle jadu i żółci.


@Fisek: No sorry, #!$%@? mnie obchodzi czy patusy balują za moje pieniadze, czy Janusz z GRażyną dokłądają z nich do Passata. TO SĄ MOJE PIENIĄDZE, które mi rząd zabrał
  • Odpowiedz
@Fisek: A nie? Wiadomo, jak się bierze kredyt to wszystko ok, dopóki nie trzeba go spłacać. Ale budżet już się nie dopina, więc trzeba będzie skądś te pieniądze wziąć. Zapewne dorzucą jakiś nowy podatek, zwiększą obecne. Ludzie pokrzyczą, przywykną i będą później mówić:

Ubyło Ci miesięcznie 500zł w portfelu?


To trochę jak mikropłatności. Tu dodadzą, tam dodadzą i się uzbiera. Nie interesujesz się ile Ci zabierają, to nic dziwnego że
  • Odpowiedz
@Username: gdyby ustawa proponowala wsparcie w postaci duzych ulg podatkowych i korzystac z niej mogli tylko ci normalnie funkcjonuja w spoleczenstwie to wkleilby taki obrazek. Teraz dziesiatki tysiecy takich meneli jak na obrazku pije za twoje pieniadze.
  • Odpowiedz