Wpis z mikrobloga

@yahoomlody: nie słuchaj tych trolli.
Gruszka zgłaszał ludzi na bagiety i do pracodawców za jakieś rzeczy bez potwierdzenia, a potem się dziwił, że u pewnej części wypoku nie znajduje to poklasku. Doprowadziło to do głębokiego podziału społeczności, głębszego niż wojna prawactwa i lewactwa. Poza tym Gruszka wrzucał niepochlebne posty wypowiadając się na drażliwe tematy polityczne i historyczne. Kulminacją wydarzeń było wrocławskie wypok party, na którym Gruszka pozował do zdjęcia z innymi
@1984: Neuropa doprowadziła do zbanowania sorka posługując się manipulacją, a moderacja to łyknęła jak ostatni idioci. Jak się wyjaśniło, sorek został odbanowany, ale Kubuś wyklęty i jego chłopcy dalej próbowali robić gnój. Do tego gruszek uznał, że za jekieś prywatne animozje dojedzie kmicolo (organizatora wykopparty Wro) u pracodawcy.
@1984: na wykopparty nie był w tym roku, to zeszłoroczne zdjęcia. kłótni też nie bylo, chyba że na mirko pod jego własnym wpisem.
@ravier: a to akurat była zarzutka, nigdzie do nikogo nie napisał, po prostu chciał zrobić kmicolo gnój na mirko i go ośmieszyć.
@1984: na wykopparty nie był w tym roku, to zeszłoroczne zdjęcia. kłótni też nie bylo, chyba że na mirko pod jego własnym wpisem.


@Theia: Ale podobno organizator z kims się pogryzł. A może na wykopie. Nie wiem. Niewtajemniczony jestem. Szczerze to ta cała sytuacja mnie bardziej śmieszy niż interesuje.
@1984: organizator kłócił się z gruszką we wpisie. gruszka specjalnie dodał wpis o godzinie, o której zaczyna się impreza, żeby go sfrustrować, ale mu się nie udało, bo wszystko już wiedzieliśmy o zarzutce.
kojarzę sprawę trochę od środka, przez co szacunek do gruszki straciłam całkowicie.