Wpis z mikrobloga

Well, I suppose that her pendulous breasts want nothing more but to hang. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Warto dodać, że na swoim instagramie ta amerykańska karyna miała oprócz fociaszek śniadań, piersi i pijatyk z psiapsiółami również stosownie podrasowane w VSCO fotografie z Auschwitz-Birkenau, czyli największego niemieckiego ośrodka Zagłady, w którym życie odebrano ponad milionowi ludzi. Jestem ciekaw, czy po wizycie w Kigali, Srebrenicy lub Titanyen również wzbogaci w ten sposób swoją instakolekcję.

#tinder #rakcontent #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tfwnogf #4konserwy
Pobierz Ernst_Juenger - Well, I suppose that her pendulous breasts want nothing more but to h...
źródło: comment_oPuLLw8HMB7caRd5O4cFQ8R1CMBlXqXr.jpg
  • 23
@Ernst_Juenger: Nie chciało mi się rozwijać mojej myśli, ale widzę, że muszę jednak to zrobić.
Sugerując brak potrzeby porównywania czyj system wartości jest lepszy a czyj gorszy, miałem na myśli głównie debatę nad tym czyj system stricte plasuje się wyżej - a ma to miejsce baaardzo często.
Zachęcam tutaj do rozdrobnienia każdego systemu wartości oraz przyswojenia cech pozytywnych przy zachowaniu obiektywizmu oraz zdrowego rozsądku.
Można wyciągnąć plusy teoretycznie z każdego systemu