Wpis z mikrobloga

@Boniasty: jak robiłem treningi typu ABS na macie to oglądałem na YT kilka filmów i dobierałem pod superserię ćwiczenia, która najbardziej czułem. Jednak nie ma to jak trening z obciążeniem, #!$%@? żelastwa i modlę się do allaha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Quar: To samo mówili o A6W, ja zaś słyszałem opinie, że jeśli wykonujesz ćwiczenia poprawnie to plecy nie bolą. W tym momencie jestem na 37 dniu i nie czuję żadnego bólu pleców.
  • Odpowiedz
@Boniasty: Zejdź do niskiego body fatu, potem pogadamy.
Prawdopodobnie nie będziemy musieli, bo i tak będziesz miał zajebisty sześciopak. Brzuszkami i Weiderem nic nie zrobisz. Widoczność abs-ów zależy tylko od poziomu body fatu.
  • Odpowiedz
@ProgressEveryday: hmmm, redukuje już jakiś czas. Spadłem z 93+- do 77 kg od czerwca zeszłego roku. Jedyne co mi zostało to kawałek fatu na środku brzucha w formie o takiej kreski | ( ͡° ͜ʖ ͡°), na dolnych mięśniach brzucha + kawałek cycka. Ogólnie jestem zadowolony z efektów A6W, myślisz żeby nie robić żadnych serii na utrzymanie tego?
  • Odpowiedz
@mkong: @Quar: @ProgressEveryday: @Bazantowy: Panowie, który mądry powiedział że ćwiczę sam brzuch????!!!! Biegam, pływam, chodzę na siłownie, zmieniłem nawyki żywieniowe BARDZO MOCNO, ostatnio dodatkowo w domu #!$%@? A6W. Zredukowałem od Czerwca ub. roku jakieś 15kg. Zacząłem robić A6W i przez te 37 dni na prawdę wg. mnie zrobiłem spory postęp jeśli chodzi o mięśnie brzucha.
@ProgressEveryday: Dzięki za to, tak czy inaczej się przyda.
  • Odpowiedz
Zacząłem robić A6W i przez te 37 dni na prawdę wg. mnie zrobiłem spory postęp jeśli chodzi o mięśnie brzucha.


@Boniasty: nam sie rozchodzi o to, że te a6w mialo watpliwy wplyw na ten postep...
  • Odpowiedz
@Quar: Czyli jak? W dobrym momencie zacząłem robić a6w i dlatego widzę teraz postęp? Czy jak wytłumaczyć to, że przez 10 miesięcy robię to samo co przez ostatni miesiąc, a w tym ostatnim miesiącu zrobiłem bardzo duży progres?
  • Odpowiedz
@Quar: Wiem, że a6w nie spala fatu, ale jednak brzuch z tą ilością tłuszczyku co mam wygląda o niebo lepiej niż przed a6w. I dlatego pytałem Was o radę co robić z tym dalej
  • Odpowiedz
  • 1
@Boniasty: Robiac wielostawowe cwiczenia ze sporym obciazeniem (przysisd, martwy, wyciskanie nad głowę itp. ) cwiczysz przy okazji miesnie brzucha i to nie tylko zewnętrzną warstwe (skosne i prosty) ale tez poprzeczny i przepone miednicy. Tak jak pisali wyzej redukcja odsloni szesciopak. Jezeli zalezy ci koniecznie zeby robic ten brzuch to ja bym dolozyl planki na koniec trenigu.
  • Odpowiedz