Wpis z mikrobloga

Mirki ze #stolica niedługo czeka mnie pierwszy w życiu samochodowy wypad do Warszawy i ponieważ nie znam odpowiednio miasta (i nawet nie do końca jestem pewien swoich umiejętności; poza tym punktów do odhaczenia w Wawie mam dość sporo i szukanie za każdym razem miejsca parkingowego+płacenie to kiepskim pomysł) stwierdziłem, że rozsądniej będzie zaparkować gdzieś na parkingu buforowym i dalej poruszać się komunikacją

I tu pytanie - jaki proponujecie parking, najlepiej bezpłatny (albo tani), blisko linii metra/tramwajowej, ale niezbyt głęboko w mieście (pod PKiN i inne takie pomysły odpadają) i łatwy do tego, aby tam trafić. Wjadę od strony Poznania (autostradą). Z góry dzięki.

#warszawa #mirekmirkowimirkiem
  • 9
@haes82: Jak będziesz jechał od Poznania to zjedź sobie zjazdem przy Powązkowskiej i dojedź sobie do Metra Stare Bielany/Słodowiec/Marymont/Plac Wilsona. Tam zaparkuj gdzieś przy ulicy (opłat tam nie ma) i leć do metra :)
@haes82: z parkingiem P&R uważaj jeśli będziesz zostawał w Warszawie do dnia następnego - nie wolno tam trzymać samochodu chyba od 4 do 6 rano [potrzebne źródło] bo wlepiają dosyć sporą karę.