Wpis z mikrobloga

Cześć. Jakie białko polecacie? Do tej pory kupowałem "OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX 700g" co wychodziło około 55 zł za paczkę. Może jest coś tańszego, a równie dobrego? Ćwiczę od jakiegoś czasu więc nie mam rozeznania co warto kupić. Patrzyłem na skład porównując np. z kfd to z olimpa ma mniej tłuszczy i węgli.

#silownia
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@milvanb: nie od dłuższego, od jakiegoś czasu :)
ćwiczę 3 razy w tygodniu FBW + 30 minut biegu przed treningami.
@Ch-jogromPL: wiem i staram się trzymać dietki, którą ktoś mi rozpisał, a w niej jest by jako 3 "posiłek" była porcja białka.
  • Odpowiedz
@variable: powiem Tobie, ze mysle ze jestesmy na tym samym etapie. I wiesz co? Tez myslalem, zeby jakiegos spidproteina po treningu zaczac trzaskac, ale dopoki na sztandze nie ma ciezaru przekraczajacego zdolnosci przecietnego budowlanca, to chyba szkoda sensu. Kup sobie naturalne bialko konopne, nie jest ani smaczne, ani niesmaczne, wchlania sie dosyc dobrze i mozesz to traktowac jakos jakis suplement.
Przede wszystki, tak jak tobie chjogrom poleca - jesc. Czasami
  • Odpowiedz
@variable: majster, ja mam ten sam problem, ktory ty masz - juz co prawda nie jestem suchy na klacie, ale no rosnac to zbyt specjalnie nie rosne. No ale podstawa to jesc, moze bez super wyliczania kalorii, ale jesc. Jesc wiecej niz to, co jesz teraz
  • Odpowiedz
@milvanb: czyli jedziemy na tej samej "ławce" :D wiem, że jeść trzeba i rzeczywiście waga skoczyła... jednak cięzko mi się zmotywować żeby samemu sobie wyliczać te wszystkie rzeczy + cholera wie jak rozbić to na konkretne posiłki... przeglądać setki produktów żeby wybrać takie, ustawić je tak co stworzy mi dietę masową? :P
  • Odpowiedz
@variable: powiem Ci tak: generalnie ja tez mam problem z przybraniem, bo mam swietny metabolizm, ale jedna zasada jest taka: zacznij jesc zdrowo, a wtedy mozesz troche sie wylac na makrosy, wazne zeby ci sie dobry tluszcz i bialko w miare zgadzalo. to gwarancja ladnego rozrostu. sam mimo ze chce urosnac to wole to robic powoli a zdrowo.
  • Odpowiedz