Wpis z mikrobloga

Długo oczekiwany blitzwolf BW-F3 jest już u mnie.
Kupiony za 23,59$ na banggood
- wykonany solidnie, ale ma drobne skazy na tworzywie,
- dobrze się trzyma stolika, nie chodzi jak Xiaomi Square Box,
- obudowa skręcona na śrubki więc można będzie rozkręcić,
- przez bluetooth gra głośno jak BW-F1,
- nie chodzą mi rozmowy, ale pewnie dlatego że podpięty jest do E52,
- od dołu gwintowany otwór podobny do tych w aparatach foto - można będzie ustawić na jakimś stojaku,
- 2 głośniki okrągłe plus 1 owalny - czyli tak samo jak w F1,
- złącza osłonięte przed wodą/pyłem,
- za F1 dałem 34$, za F3 23,59$ - ale różnic w jakości grania nie słyszę, porównania do Square Box oczywiście nie ma;)

#banggood
Pobierz grzesiekpa - Długo oczekiwany blitzwolf BW-F3 jest już u mnie.
Kupiony za 23,59$ na ...
źródło: comment_lpuwjpYI9g90lCVellLmwU8mTcHfROI1.jpg
  • 13
@sxill: lepszy jest BW, a pomiędzy F1 i F3 nie widzę różnic poza wyglądem i ceną.
Ale jest jeden szczegół - wszystko testowane starą E52, więc jak celnicy przepuszczą mi MI4 to powiem czy jest różnica jak audio pójdzie po bluetooth 4.0
@sxill: Jak kupiłem Square Box i go pierwszy raz włączyłem (nie miałem wcześniej głośnika bt) to byłem w szoku, jak z takiego małego gówienka jest tyle dźwięku. Poczytałem, że F1 to miazga i gra jeszcze lepiej - jak się okazało to prawda. Pojawił się F3 w promo, to kupiłem i jak dla mnie to gra tak samo jak F1. Więc jeśli masz wybierać to F1 lub F3. F1 jest niepozorna i
Tak, jestem z niego bardzo zadowolony. Używam go głównie do słuchania radia internetowego, które puszczam z xiaomi mi4. Jako, że jestem spiochem to zostawiam na noc telefon połączony z głośnikiem. Poranny budzik gra wtedy przez głośnik:) Kiedyś mi upadł z parapetu na podłogę, ale gra dalej.