Wpis z mikrobloga

Panowie myślę że obecnie można w prosty sposób podzielić graczy, na tych przed #uncharted4 i takich co tę grę ukończyli.
Ci pierwsi wciąż żyją w średniowieczu gier video gdzie zbroje błyszczą w 4K i miecze machają w 120fps. Wszystko to piękne, ale mało efektywne na dłuższą metę i do tego kosztowne.
Ci drudzy chwytają za LKM M60E4 i dziurawią te zbroje z silą niewyobrażalną ;)
Naughty dog wyznacza nowy synonim jakości gier video. Ocena 10/10 to dla tego tytułu to jest stanowczo za mało. Poziom szczegółowości lokacji zahacza o absurdalność. Nie da się ogarnąć wszystkich smaczków w jednym czasie. Gameplay rozkręca się dość powoli, jednak po chwili już łapie tak mocno, że wasz zapas urlopu na żądanie może zostać szybko uszczuplony. Muzyka, dubbing, dialogi, animacje - ehhhh, brak słów.
A do tego wszystkiego gracz otrzymuje regularny masaż gałek ocznych ze stalą niczym nie zaburzoną amplitudą.
Tak jak kiedyś zrobiło to The Last of Us, a potem Wiedzmin 3, tak teraz właśnie Uncharted rysuje nową skale oceny gier.
Ujmę to tak, jest U4 a potem długo długo nic i powoli zaczynam widzieć siwą czuprynę Rzeźnika z Blaviken. I to przez mglę ;)
Six Parvis Magna
Musicie w to zagrać.
A teraz plusujcie żone Nathana, nie ma czasu na wyjaśnienia.
#ps4 #januszekonsol #gry
Primoza - Panowie myślę że obecnie można w prosty sposób podzielić graczy, na tych pr...

źródło: comment_63IelvYnAKYNiCNPNsJ2tqj4GN6S3eAq.jpg

Pobierz
  • 38
@Primoza: jedyny minus jak dla mnie to przeciwnicy... widzą na 2m i nic nie słyszą, no i czasami akcja troche za bardzo przerysowana, ale taki już filmowy styl gry. Reszta bez zastrzeżeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vittu: Nie wiem jak mam się odnieść do ocen userów 0/10 ? Gra im nie działa ?
@Daqnny: Długość gry to sprawa dyskusyjna. Mi taka długość akurat leży doskonale. Tydzień grania po 2-2,5h dziennie. Wiedźmina 3 grałem ponad miesiąc i były momenty że mnie już męczył. Też chciałbym żeby U4 trwało w nieskończoność tylko czy ta gra przy tym poziomie jakości w ogóle by wyszła.
@przepyszna_frytka: Kwestia tego ile
Nie wiem jak mam się odnieść do ocen userów 0/10 ? Gra im nie działa ?


@Primoza: Nieee, to debile tych się ignoruje. Chodzi mi o ogólną ocenę. No nic, grałem w Uncharted 1,2,3 zagram też w 4 - mam nadzieję że mnie mirku nie wkręcasz :)
@Primoza: Jedno mogę stwierdzić, szczegółowość lokacji (szczególnie zamkniętych pomieszczeń) zaskoczyła mnie bardzo w remasterze the last of us na ps4, więc tylko mogę się domyślać co się wyprawia Uncharted4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Primoza: @Bambro: @mrmydlo: @Gollumus_Maximmus: a nie denerwuje was wytrzymałość i umiejętności głównego bohatera? Akcja z konwojem za Samem, strzelaniem podczas trzymania się liny i będąc ciągnionym po ziemi za samochodem z prędkością ~70 km/h? Wypadek samochodowy, bez pasów, z uderzeniem w bok wielką ciężarówką, który w sumie nic nie robi. Magiczna lina z kotwiczką, która o fizyce nie słyszała, za to zawsze wraca do właściciela? Rozumiem "filmowość" gry,
@DominaTuByla: leży w granicach konwencji. Osobiście to kupuje. Tez duży wpływ na to ma grafika w jedynce była bardziej plastikowa to myślałeś ee gra komputerowa ok^^ tutaj jest grafika foto realistyczna i mózg pewnych rzeczy nie moze zaakceptować od tak^^ pamiętaj o elementach mistycznych które zdradzają rodowód gry xDD
@Primoza: większość ludzi nawet nie jest w stanie tej oceny zweryfikować więc na pewno gra zapisze się w annałach historii, poza tym porównywać jakąś gierkę na parę godzinek do Wieśka, nice.


@Bambro: jakby Wiesiek nie był polski to byście sie tak nie spuszczali, no ale czujecie jakby to prawie wasze osobiste dzieło.
W3 to zupełnie inna konwencja, spieprzone UI, zbroje (cała grę można na jednym zestawie etc)