Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: fajnie wspomnienia mam z 1 roku w aka ( ͡° ͜ʖ ͡°) taka nonstop zielona szkoła. albo duża fajna rodzina, ale na dłuższą metę mnie to męczyło i wybrałam piwnice
@Striker9993: znajomością (,)

@#!$%@?: czy warto iść do akademika, dużo zależy od uczelni, kierunku, konkretnego akademika, no ale przede wszystkim ludzi z którymi przyjdzie Ci mieszkać. Napisz coś więcej gdzie się wybierasz na studia, będzie łatwiej ocenić.
@#!$%@?: akademik to jest po prostu zoo

3 lata z ludźmi, którzy po sobie nie sprzątają, wszędzie bałaganią i srają pod prysznicem

no ale trzeba coś takiego przeżyć żeby potem docenić własny pokoik gdzieś w cichej okolicy ;)
@#!$%@?: Wolę płacić 2x więcej i mieszkać w 10 osób w mieszkaniu studenckim, pokój mam 1-osobowy dla siebie. Nie każdy dba o porządek, ale nie ma takiego syfu jak w akademikach i zawsze wiadomo kogo #!$%@?ć albo nawet w ostateczności na kogo donieść właścicielowi.
@#!$%@?: ludzie udzielajacy ci odpowiedzi w większości nawet nie było w akademiku a ja mieszkam już długo więc słuchaj! Masz : raczej zawsze blisko na uczelnie, raczej zawsze dużo dużo taniej za czynsz, kilka pięter znajomych i super komune :) Źle jest jak ci się trafi ktoś kto cię wkurza ale zawsze można się przenieść do innego pokoju, polecam, ludzie na mieszkaniach nie poczują studiów :)
@#!$%@?: potwierdzam to co pisze @Adass, 5. rok w akademiku mieszkam ( ͡ ͜ʖ ͡) najważniejsze to trafić na odpowiednich ludzi, z tym na początku miałem problem, ale jak przeniosłem się po semestrze do kumpli z roku to już było zajebiście