Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? jak ktoś w autobusie/pociągu rozmawia przez telefon. Jadę właśnie pociągiem z wagonem bez przedzialowym, tak jak w autobusie. Trzy rzędy za mną siedzi 50 letnia Grażynka i od 2 godzin obdzwania całą rodzinę. Wiem jak nazywa się jej wnuczek, jaką pogoda jest w Przemyślu i co robił Marek. Mostowiak w ostatnim odcinku M jak Zdrada.

#oswiadczenie #pkp ##!$%@?
  • 5
@kulpa007: dziś przeszkadza, bo nie Ty rozmawiasz? założę się że nie rozłączasz połączeń jadąc w autobusie, ew. nie odbierasz i nie mówisz że oddzwonisz jak dotrzesz do domu etc? Najłatwiej jest zauważyć drzazgę w oku drugiej osoby, nie widząc belki w swoim. Choć wiem jak to jest kiedy jedzie jakiś Marian, albo inny Zenek i rozmawia przez telefon tak głośno że przebija się przez słuchawki, bo myśli że jest w budce
@karol-bialy: niestety ale cie zaskocze bo podczas tej podróży miałem 3 telefony i za każdym razem wychodziłem do przejścia pomiędzy wagonami koło ubikacji, i tak każdy ogarnięty człowiek powinien robić.
@Axeminister: masz rację że nie zwróciłem uwagi, następnym razem to zrobie.
@Vitane: @kulpa007: są jeszcze poczciwi ludzie :) czasem człowiek zastanawia się czy zwrócić uwagę, czy lepiej się nie odzywać, bo powiesz coś takiemu hałaśliwemu obywatelowi żeby rozmawiał pół tonu cisze, to w najlepszym wypadku obrzuci Cię epitetami :/