Wpis z mikrobloga

Takie małe #pytanie do mirków.
Czy powiedzieć facetowi, że ma cienkiego czy nadal brnąć i udawać, że wszystko jest ok? Wiem, że bardzo go to urazi, ale widzę, że ma się za mistrza w łóżku.
Nie jest to długi związek, a denerwuje mnie jego nieporadność i przekonanie o bycie alfą. Staram mu się podpowiadać pewne rzeczy, ale zlewa każdą sugestię.
Wygarnąć czy nie?
#niebieskiepaski #zwiazki
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IsplitOnYourGrave: widzisz dziewczyno, twój problem, poza tym że jesteś mało uprzejma, polega na tym, że jesteś niekonsekwentna - nie chcesz z nim być, ale nie zakończysz tej relacji (bo ciężko to zapewne nazwać związkiem) choćby byciem szczerą. Ale nie chamsko szczerą w stylu "sorry ziomuś masz cienkiego jak polsilver więc turlaj dropsa" tylko np. "wiesz, fajny z ciebie facet, ale przeszkadza mi to i to, poza tym zachowujesz się tak
  • Odpowiedz
a moim zdaniem nie ma nic złego w "chamskiej" szczerości. Co w to w ogóle oznacza? Szczerość to szczerość. Jak może być chamska?


@heheszkitroche: no to już chyba zależy od wychowania - można być szczerym minimalizując ryzyko zranienia drugiej osoby, a można być szczerym potęgując u drugiej osoby to doznanie.
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: xDDD
Dowaliłeś tag, który ma mocne zabarwienie pejoratywne wyrywając dwa zdania z wpisu.
Co jest złego w szczerej rozmowie? Już ubrałeś to w słowa w swojej głowie i wiesz jak się odnoszę do ludzi?
Akurat cienki bolek to jeden z mniejszych problemów u niego.
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: Prawda jest jedna. Jak można ją niby ubrać w taki czy inny sposób. Przecież wtedy właśnie stajemy się zakłamani. Albo chcemy przekazać to co nam leży na sercu albo nie. Mówienie czego innego to może być co najwyżej jakaś półprawda.
  • Odpowiedz