Wpis z mikrobloga

@BlackTabby: tez mialem kiedys podobnie. stomatolog mowil ze moje osemki sa do natychmiastowego #!$%@? bo mi urwie ryja, zebym sie juz zapisywal na zabieg itp. zapisalem sie na ten zabieg w tej samej przychodni (prywatnej, ale na nfz). sralem pod siebie przez 2 tygodnie, bo cos kolo tego oczekiwalem. przychodze na miejsce, siadam, juz praktycznie dryfuje na poduszce z gowna, chirurg patrzy na zdjecie, patrzy, patrzy, w koncu cmoknal i kazal
@paziu: #!$%@?? Czemu? Jesli mają miejsce zeby wyjść to ok - nie trzeba wyrywać, ale mi podważaja sąsiednie zęby i są leżące... dentystka jak spojrzala na przeswietlenie to skwitowała "no piękne leżące ósemeczki..."
@fesaczi: Jezu... naprawdę pocieszasz, ja czytałam karteczkę co dał, może wystąpić : szczękościsk, ból, krwiak, siniak, krwawienie z zebodolu etc.... i lista leków przeciwbólowych ( ͡º ͜ʖ͡º)
@BlackTabby: mowil, ze sa #!$%@? ulokowane i bardzo ciezko sie do nich dostac. mialem jeszcze troche miejsca, zeby wyszly, wiec stwierdzil, ze powinienem poczekac, bo jak wyrzna sie bardziej, to bedzie je latwiej usunac. koniec koncow dalej mam te swoje osemki, niektore przestaly rosnac, jedna sie troche wyrznela, ale jakos od ponad roku nic sie nie zmienilo.

wlasnie to jest z osemkami najgorsze, ze nie dosc, ze one same w sobie
@BlackTabby:

Idź na zabieg usuwania zęba mądrości

Jest to bardzo bolesne więc podają ci mocne znieczulenie tzw. "Głupiego jasia"
Już po wszystkim
Budzisz się
Leżysz na krześle dentysty, zdezorientowany, próbujesz znowu zasnąć
Przychodzi mame "No dobra Anon,wstawaj idziemy"
Mame i pielęgniarka trzymają Cie za ramiona i próbują przenieść do wyjśćia
Przechodzisz obok wiatraka
Myślisz że to dźwięk śmigieł helikoptera
Spytaj pielęgniarki "Czy z sierżantem wszystko w porządku?Nie widziałem go odkąd wpadliśmy
@BlackTabby: To jak one rosną, że chirurg ich nie chce wycinać ? To nie wróży nic dobrego :P Dwóch stron nie zrobisz na 1 wizycie (tylko górę i dół po 1 stronie można), nie ma szans. Będziesz się męczyć na raty. Nic nie poradzisz. Ja się czułem jak u rzeźnika. Ciekawe przeżycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)