Wpis z mikrobloga

@MaclawPL:
To jeden z najlepiej prowadzących się aut w klasie, a 2.3 to klasyk gatunku - sprawdzona, pewna jednostka.
Mazda miała problemy z korozją i na to trzeba zwrócić szczególną uwagę. Okolice tylnych błotników najbardziej lubią podgnić, ale warto sprawdzić go od spodu i dokładnie przyjrzeć się progom.
@Shmit: Focus to segment C, Mazda - D. Może OP by się określił jakiej wielkości autka potrzebuje.
Z C polecam Kia Ceed
@widmo82: nie wiem o co chodzi :p dałem tylko przykład, fajny normalny samochód w spoko cenie, można szukać innego, ten ma rzetelny wydaje się opis i jest od kogoś kto conieco w nim robił a nie zajeździli i sprzedaje, focusy to dobry wybór za nie duża kasę
@adamgtx: potrzebuje przestronnego, ale nie musi być od razu być wielkości M6, ale typ urody M6 bardzo mi odpowiada. Będę na jesień dużo po polsce jeździł, więc obecna moja panda bez klimy nie wyrobi
@MaclawPL: jakbyś chciał zapłacić więcej, ale mieć PEWNOŚĆ, że autko jest w dobrym stanie to polecam tę firmę: http://www.carpasja.pl/ - bardzo dużo osób z mazdaspeed.pl kupiło u nich swoje Madzie i złego słowa nigdy nie słyszałem.
PS. Zazwyczaj jak już raz kupisz Mazdę, to potem całe życie jeździsz Mazdami. Mają swoje wady, ale są niezawodne i dają kupę frajdy z jazdy.
@ksiak: no nie czytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast autor wątku i tak na koniec przyznaje, że z auta jest bardzo zadowolony. Rozumiem rozgoryczenie i nie bronię chłopaków w CP, ale reszta to tak naprawdę błahostki.