Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, chyba bym #!$%@? dostał xD

Baby są jakieś dziwne.

Pojechałem ze swoją kobietą do Ikei. Robimy ostateczny remont mieszkania i brakowało paru pierdół, a że nie znoszę tego sklepu, to chciałem uwinąć się najszybciej. Już widziałem, że się zanosi na wojnę, bo luba kręciła nosem przy każdej propozycji. A, bo te doniczki to za białe, talerze za płaskie, a półka jakaś taka za kwadratowa.

Kręciła nosem, jęczała, ale w końcu udało nam się kupić, co potrzeba i było wszystko ok. No prawie.

Już mieliśmy wychodzić, kiedy ona wymyśliła, że chce iść na obiad do tej kantyny u góry sklepu. No dobra - przynajmniej nie trzeba będzie gotować. Modliła się przy tym menu chyba z 10 minut, zdążyła się zrobić kolejka, a ona dalej walczyła ze sobą. Widać było, że mocno się skupia, miała zmarszczone czoło i intensywnie nad czymś myślała.

Spytała mnie trzy razy,co ma wziąć. Odpowiadałem - nie wiem, weź co lubisz. "A ty co bierzesz?" - powiedziałem, że klopsiki. "To ja wezmę to samo".

Po drodze zobaczyłem jednak fajnie wyglądającego łososia i zmieniłem zdanie. Poprosiłem kucharza, nałożył mi. Moja dziewczyna pobladła i się zapowietrzyła. Przyszła jej kolej, powiedziała "to samo, co ten pan" i odeszła czerwona na buzi z tym łososiem.

Zjadła go w milczeniu, niemal na mnie nie patrząc. W drodze do samochodu dalej się nie odzywała, ale w aucie wybuchła i dostałem OCHRZAN. Rozumiecie? "BO WZIĄŁEŚ ŁOSOSIA!".

Spytałem ją, w czym problem, skoro chciała klopsiki, to trzeba było je wziąć! "ALE JUŻ MIAŁAM POWIEDZIEĆ, ŻE TO SAMO CO TEN PAN I NIE ZDĄŻYŁAM SIĘ ZASTANOWIĆ. NAROBIŁEŚ ZAMIESZANIA I WIDZISZ, CO SIĘ STAŁO".

W drodze powrotnej płakała.

Mam pytanie do kobiet tutaj zgromadzonych bo widzę, że jest ich dużo. Czy dziewczyna, której zbliża się okres, jest w stanie udusić mnie we śnie?


#facebook #facebookcontent #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 52
Kobiety pod względem rozwoju intelektualnego zatrzymują się na etapie chłopaka, gdy jeszcze jest gimbem.


@bolo1:

Tak, tak, a faceci dorastają do 7 roku życia,


@alfka:

Powinniście rozważyć wejście ze sobą w związek, bo jesteście podobnie nieuprzejmi. Pewnie też żadne z Was tego u siebie nie dostrzega. "Mahmeee on zaczo piehszyyy!!! ;(((" nie przekona.
@alfka:

Tak, tak, a faceci dorastają do 7 roku życia, bo potem już tylko rosną


Nie sądzę. 7-latek zazwyczaj wie bardzo mało o świecie, nierzadko dopiero uczy się pisać, jego mózg jest mniejszy od mózgu dorosłego mężczyzny, zdolności poznawcze i możliwości percepcyjne nie są tak rozwinięte, przy badaniu IQ Wechslera 7-latka i dorosłego stosuje się inną skalę, bo przy zastosowaniu jednakowej wynik 7-latka byłby znacznie niższy. Nie słyszałem o jakichkolwiek odkryciach
@InsaneMaiden: chodziło mi o kombo wszystkich tych cech. Wiem, że na świecie na ma samych modelek, bo ja też miss polonia nie jestem, ale trzeba korzystać z tego, co mamy i nad resztą pracować. ;) poza tym dobry i miły charakter potrafi sprawić cuda! :)