Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy wszyscy płaczą po maturze z chemii xD o zniszczonych marzeniach, o utrudnianiu życia, o zbiorowym pozwie przeciwko CKE xD arkusz tak bardzo trudny, maturzyści tak bardzo #!$%@? xD żałuję trochę bo też cisneli wszystkie zadania ostro xD śmiecham bo wszyscy płaczą, niektórzy ich pocieszają i piszą o wspólnym podwyższaniu wyników procentami a ja przeglądam mirko i dostanę się na studia w pierwszej rekrutacji xD siedzę w pokoju i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z maturą i nie dostaniem się na lekarski są tam, a ja tu jestem i mam też skarpety i się smieję, a w szafce mam czipsy i batony

#matura #matura2016 #pasta #licbaza #techbaza
  • 3
ólnym podwyższaniu wyników procentami a ja przeglądam mirko i dostanę się na studia w pierwszej rekrutacji xD siedzę w pokoju i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z maturą i nie dostaniem się na lekarski są tam, a ja tu jestem i mam też skarpety i się smieję, a w szafce mam c


@Luce: cieszenie sie z cudzego nieszczescia, typowo polskie.
@kpgamz: a ja myślę że jest zdrowe podejście do świata,nie ma co płakać nad tą maturą bo niektórzy jej w ogóle nie zdadzą i też muszą sobie radzić,w życiu problem matury i tej całej otoczki to pikuś ( ͡° ͜ʖ ͡°)