Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie szczekaczkę aby nasłuchiwać służby ratunkowe. To co się odjaniepawla w #elblag to woła o pomstę do nieba. Od 40 minut wysyłają radiowóz na jedno z mieszkań bo konkubent próbuje #!$%@?ć drzwi. Niestety ale w między czasie inny radiowóz prewencyjny podjechał do hipermarketu #!$%@?ć mandat za kradzież.

#policja #patologia #krotkofalarstwo #niewiemjaktootagowac
  • 19
a kobieta #!$%@? boi się w domu

@Stulejusz_Wielki: Rolą dyspozytora jest decyzja o priorytecie. Jeśli są to znani menele, którzy po pięć razy w tygodniu zgłaszają gówna to mają priorytet niższy niż picie w parku. Jakby się coś działo, to by rzucili wszystko i pojechali tam. Niech Ci się nie wydaje, że masz nasłuch na - znając życie - 30% wyrwanej z kontekstu korespondencji radiowej i myślisz, że wiesz lepiej. Do
@apolloastartes: Wiem jak to działa. Wiem też, że sporo załatwiane jest telefonicznie i na osobnych kanałach. Tu głownie podają złodziei, legitymują i awantury. Co nie zmienia faktu, że to dyspozytor ciągle wołał o wolny radiowóz bo widocznie to był priorytet, bo złodziej z biedronki musi teraz zaczekać.
@Stulejusz_Wielki: Dyspozytor wołał o wolny radiowóz? Dyspozytor ma wgląd na wolne i zajęte patrole w SWD i nie musi wołać i prosić. A jak jest priorytet, to podaje się okólnik podczas którego wszyscy rzucają to co robią i jadą w podane miejsce.
@Stulejusz_Wielki: Albo coś źle słyszałeś, albo jacyś nieudacznicy tam u was pracują. W żadnej jednostce z którą miałem do czynienia nie jest możliwe, żeby priorytet wisiał nieruszony od 40 minut, a w tym czasie patrole zajmowały się gównami. Albo żeby dyspozytor nie wiedział jakie ma wolne siły i nie umiał nimi dysponować tak, żeby wypełniać swoje zadania.