Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane, #!$%@? mać, 24-letnia Dziewucha, studentka #medycyna w Katowicach, V rok, kochająca #podroze , #autostop , dobra córa, przyjaciółka i koleżanka - Martyna Kozyrska, walczy z guzem mózgu! W Polsce bez szans na leczenie, ale... pojawiła się nadzieja z Niemiec. Ale jak łatwo się domyślić - ta nadzieja kosztuje. Nikt się nie łamie, bo aktualnie WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!

Jest do tej pory 55 272 zł - czyli 46% całkowitej kwoty, która wynosi 120 000 zł. Termin: 26 maja.

tu konto z alivia: http://www.wykop.pl/ramka/3169177/martyna-kozyrska/

Zróbmy coś dobrego w tej piątek 13-stego. Walnijmy jakiś #wykopefekt będący choćby namiastką tego, co działo się, kiedy o pomoc poprosił nas @robertt1969 ! Dla nas piątak to kwota taka sobie, ale jak się zbierze grosz do grosza...! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzućcie plusem, niech zobaczy jak najwięcej Mireczków, im więcej, tym lepiej! (wiem, ze wygląda to jak kolejna wykopowa prośba o pomoc, wiem, mam jednak cichą nadzieję, że to zatrybi, tak jak zatrybiła walka o zdrowie Pauliny, córki naszego nowego śmieszka i chyba najbardziej znanego wykopowego Ojca - wspomnianego już Roberta! :) )

Tu znalezisko nieśmiało wbija się na główną: http://www.wykop.pl/link/3169177/ - kopnijmy oczywiście! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Złączmy siły wszyscy spod znaku #studbaza ! Ci z #katowice i cały #slask .

#wykopefekt #pomocy #zdrowie
debustrol - Mireczki kochane, #!$%@? mać, 24-letnia Dziewucha, studentka #medycyna w ...

źródło: comment_Nl38aeoyNZhftPkFlQbalyPM5z7xj3OG.jpg

Pobierz
  • 40
@debustrol: Wysłałbym jakiś grosz, bo do podróżników mam słabość, ale serio - przy tak szczątkowych informacjach o chorobie i leczeniu, to by było wysyłanie absolutnie w ciemno. Nie mamy nawet pojęcia na czym miałoby to leczenie polegać i jakie są szanse, że będzie skuteczne. Jak się zbiera 120 tysięcy, to pasowałoby podać więcej informacji. Czemu w Polszy nie chcą jej leczyć, a tam tak? Czy to nie są kolejne cudowne metody
@Salieri_: długo nie było wiadomo w jakim celu organizowana jest zbiórka, ponieważ cały czas szukano i konsultowano sposoby leczenia, ale 3 dni zaktualizowano treść na alivie:

Moi Drodzy ! Jest kierunek w którym będziemy w najbliższym czasie podążać ! Ten kierunek to klinika w Berlinie i wybitny Profesor , który podejmie się operacji Martyny. Koszt to 120 000 zł. Musimy uzbierać pieniądze do 26 maja. Zostało niewiele czasu ale jestem przekonana
@debustrol: Wiesz, jeśli znasz tę dziewczynę - a z opisu wnioskuję że tak - to może faktycznie zagadaj do jej rodziny, czy kto tam jest za te ogłoszenia odpowiedzialny, żeby podali te informacje? To naprawdę robi ogromną różnicę. Jak wysyłałem jakiś czas temu przelew takiej Karolinie Linde, to znałem nazwę leku na jaki idą hajsy, wiedziałem, że rzeczywiście coś to może dać i dorzucam cegiełkę do ratowania jej życia, wszystko było