Wpis z mikrobloga

@Maskow: Patrząc się na komentarze to trochę szkoda że ludzie szerzej nie znają mnemotechnik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja swego czasu potrafiłem nauczyć się średnic (dzięki głównemu systemu pamięciowego) planet wszystkich co do 5 miejsc po przecinku, zajęło mi to niecałe 15 minut. (ale to i tak się nawet nie równa z tym co ty wyczyniasz). Mimo wszystko trochę szkoda tego zmarnowanego czasu na naukę tak bezwartościowych
@Maskow: zamiast spać (jutro dwie matury) to oglądam twoje filmy i kurczę - ty to masz łeb :D to przechodzi ludzkie pojęcie, mój mózg nawet przy próbowaniu takich rzeczy sam odmawia posłuszeństwa, przez to nie umiem ułożyć głupiej kostki rubika
@rolewski: Tak o, dla sportu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś musi. Żeby pokazywać, że to działa, i żeby móc potem opowiadać innym jak to robić dobrze. A ja to polubiłem i praktykuję na różnych dziwnościach dla poszerzenia swojej wiedzy w temacie i ciągłego zmuszania mózgu do wysiłku.

@Fallenzgr: to je turret, tego nie ogarniesz

@Cash1337: No właśnie cyfry najłatwiej jest naprawić bo na to jest
@Oskarek89: https://www.youtube.com/watch?v=huQ7ML70YFU
Ten film jest ponoć dobry. Ciężko mi ocenić bo nie zamierzam go oglądać a ostatni raz uczyłem się układać kostki 5,5 roku temu ale podobno jest dobry, takie ploty chodzą.

@Miglancu: Jednak na ogół się to recytuje live, gdzie jest komisja, która sprawdza to na bieżąco. I stąd te zasady, żeby nie utrudniać zawodnikowi życia i nie czynić próby stratą czasu z byle powodu (bo przy takim nagraniu
@Gdziezamiatasz: I ten no: Ja nie wygrałem Mam Talent. W finale byłem. Mój występ finałowy to był jakiś szajz prezentujący jedynie bezmyślne machanie rękoma, więc wcale mnie to nie dziwi, chociaż odrobinę boli, że zrobiłem to po bardzo mocnych naciskach ze strony działu produkcji. (chociaż mój bazowy pomysł, bez kostek już, wcale nie był lepszy, to jednak uważam, że mogli mnie odrobinę wesprzeć w realizacji jakiegoś szaleństwa zamiast nalegać na pokazanie