Wpis z mikrobloga

@Golomp: a troje to już tłum!

@plecak_odrzutowy: Mi najbardziej schlebia to, że przez ostatnie kilka lat mojej działalności przekonałem ludzi do tego, że to co robię jest prawdziwe. Pierwsze moje filmy z kostką to było niemal 100% wyzwisk pod tytułem fejk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Henioslaw: To jest fakt. Znajomość tego w szkole to trochę takie cheaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maskow: trafiłem na Ciebie dopiero jak poszedłeś do MamTalent. Jak zobaczyłem pierwszy odcinek z Tobą to przy kolejnych już było: "o #!$%@?, to ten koleś od kostki, patrzcie bo jest #!$%@? jak szatan". Pozdro i dalszych sukcesów życzę gorąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maskow: Wow OO nie wyobrażam sobie tego na sobie. W podstawówce ciężko mi było zapamiętać 10 linijek wiersza na apel, gdzie tu mowa o 8 tys. cyfr OO
@Maskow: SZOK :O

Podziwiam! Ja ostatnio mam takie problemy z pamięcią, że nie potrafię zapamiętać trzech numerów autobusów, którymi mogę jechać i sprawdzam to co 2 minuty. Dramat jakiś. A w szczególności nie mam pamięci właśnie do liczb, ktoś mi coś powie a ja 5 minut później kompletnie strzelam jaka to byla liczba. Nie potrafię zapamiętać za ile coś kupiłem itp...

Da się to jakoś naprawić? :D
No właśnie nie mogłem bo biorę pod uwagę, że paru szaleńców to sprawdzi. Sam to sprawdziłem ;)


@Maskow: pierwsze co zrobiłem to otworzyłem w drugiej zakładce http://www.angio.net/pi/ i sprawdzałem na wyrywki ;). No ale cóż, znając nieco Twoją działalność i tak wiedziałem, że nie znajdę nigdzie błędu. Chociaż arbuza nie chciało mi znaleźć ;). Gratulacje :). Kiedy weryfikacja i oficjalne ogłoszenie rekordu Polski?