Wpis z mikrobloga

@widmo82: Przez ostatnie lata kupiłem w Chinach kilkadziesiąt różnych rzeczy i nie mam najmniejszych powodów do narzekania. Ale po tym, co czytałem na temat wybuchających TrustFire czy UltraFire, do akumulatorów sprowadzanych bezpośrednio z Chin podchodzę ze sporą rezerwą ( ͡º ͜ʖ͡º) Dlatego też wolałem się upewnić, czy to faktycznie oryginalne Panasonic NCR18650B, czy może jedyną wspólną cechą jest symbol.

http://www.gearbest.com/batteries/pp_189823.html
Na Gearbest za $15.28?
@widmo82: Gry powinny ruszyć. Strava, Locus, Aliexpress, przeglądarka internetowa - wszystko działało i nic się nie wywalało... jedynie trochę muliło. Ogólnie nie wiem czemu tego H2000 teraz kupiłeś jak jutro, albo pojutrze mogą dużo fajniejszy telefon rzucić za 29.99 tak jak 2 i 3 dni temu było z Blackviewami i z @trollasek je kupiliśmy
@widmo82: Jak zawołam to już dawno wyprzedane będzie bo to się pojawia i za chwilę wszystko wykupują. Teraz jedynie z dostępnych rzeczy ne Everbuying jest tablet Vido T99 z 3G za 41$ - czatuje żeby go kupić, tylko EB coś ostatnio obija się z dodaniem punktów za recki - już 4 dzień czekam na jakieś 11$ w punktach.
@Dezynwoltura: przedwczoraj na próbę skorzystalem no bo na GA nie ma everbuying a tam 8% jest.
zobaczymy co z tego bedzie
@widmo82: jak jest dobra okazja to kwestia kilkudziesieciu sekund i koniec :)
musi byc szybka kalkulacja czy sie oplaca i meska decyzja