Wpis z mikrobloga

@widmo82: Nie wiem czemu się nie wyświetla (nazwa sklepu jedynie się wyświetla) - ale zwroty się robią :) Chociaż zakupy z ostatnich 5 dni widnieją w GA jako zwrot z GearBest zamiast Everbuying.
  • Odpowiedz
@kibiklops: Latarki: Convoy S2+ oraz "no-name". Do Convoya aktualnie wykorzystuję 18650 z odzysku, ale szukam czegoś o wyższej pojemności, a tutaj cena ponad dwa razy niższa niż w Polsce za 3400mAh.
  • Odpowiedz
@t678: zarówno ogniwa z zabezpieczeniem jak i bez podejdę do convoy-ów. Problem czasami pojawia się np w ładowarkach typu ml-102 ale da rady to obejść. Przykładowe wymiary 69,2 mm z zabezpieczeniem i bez 65,2 mm. Do Convoya wystarczą bez zabezpieczenia bo driver ma swoje i dobra ładowarka :)
  • Odpowiedz
@Tekedo: Co do ładowarki, aktualnie korzystam z LiitoKala, więc nie ma problemu - maksymalna długość ogniwa 70mm. O wbudowanym zabezpieczeniu w Convoyach wiedziałem, ale dziękuję za potwierdzenie :) Gdzie polecasz kupować akumulatory 18650?
  • Odpowiedz
@t678: osobiście z Chin nie kupowałem jeszcze ogniw, ale korzystam z tych Panasoników i jak każdy mogę polecić. A swoje kupiłem w Pl, ale patrząc na aktualne ceny to jest spora różnica. Więc warto.
  • Odpowiedz