Wpis z mikrobloga

Mierczki, właśnie zadałem sobie jedno zajebiście ważne pytanie. Co chcę w życiu robić? Jestem inż. automatyki i obecnie robię drugi stopień z elektrotechniki. Został mi rok. Oprócz praktyk nie mam zbytniego doświadczenia w tej dziedzinie. Z drugiej strony jestem po technikum informatycznym, od kilku lat tworzę strony, głownie jako freelancer, ale mam też doświadczenie nabyte w różnych firmach, w których pracowałem w trakcie studiów. I teraz mam do was pytanie: zakładając, że macie umiejętności, które pozwalają wam znaleźć dobrze płatną pracę jako web developer oraz oferującą możliwość rozwoju, a z drugiej strony świadomość, że jako inż. czeka was jeszcze dużo nauki i zbierania doświadczenia, co byście wybrali?
#kiciochpyta #pytanie #webdev #elektryka #studbaza

Co byś zrobił?

  • Rzuciłbym studia i zajął się tworzeniem stron 32.8% (62)
  • Studiowałbym dalej i szukał pracy w zawodzie 48.1% (91)
  • Sprawdzam 19.0% (36)

Oddanych głosów: 189

  • 5
@facefear: @LewitujacyCzlowiek: Ja straciłem tak jeden rok i żałuję. Zastanów się sam co wołałbyś robić, nie patrząc jak szybko się zwróci pieniężnie. 40h tygodniowo to duża cześć życia, więc ważniejsze jest zadowolenie z pracy. Jakby było na początku za biednie w przypadku wyboru automatyki to zawsze możesz dorobić na stronach ;)