Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy #dieta #pytanie

Co jecie na co dzień? Potrzebuje pomysły, protipy, rano jadę do pracy i dopiero tam jem śniadanie, jakieś #!$%@? drożdżówki kupuję czy zapiekanki a wolałbym brać coś ze sobą, robić jakieś blendy? Może kupić shaker / #!$%@? butle na na jakieś miksy? Może macie przykładowe mixy chodzi mi o #!$%@? energii ale nie cukrem tylko właśnie niski ig oraz wiadomo trochę białka. Nie ćwiczę regularnie ale ćwiczę, czasami w domu, czasami biegam, trening będę fbw planował ale to później.

Jak zrobić gainera/bulk ale nie z proszku tylko z normalnych składników nieprzetworzonych? Jakieś pomysły na szybką szamę albo blendy pisać co jecie w szkole/pracy jestem gotowy brać pojemniki z żarciem ale inne niż kurczak z ryżem, kurczak musi być zjedzony od razu bo później robi się niedobry.

Celowo nie wołąm # gotujzwykopem bo by gównoburza wybuchła z tymi pajacami. Chaos ale mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi. A może kupić gainera jednak?
MariIynManson - #silownia #mikrokoksy #dieta #pytanie 

Co jecie na co dzień? Potrz...

źródło: comment_KEivuQUnJ2h8nSHiuo8rbcJ9IfpFGMMU.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@MariIynManson: moje żarcie do pracy na diecie tłuszczowej:
sniadanie: omlet na boczku z papryką lub plastry boczku z smalcem i kiszona kapucha
2 śniadanie i lunch - pasztet własnej roboty lub kotlety mielone do tego surówka/pomidor/inne warzywa.

Nie lubię szejków, bo po nich dalej jestem głodny ;)
  • Odpowiedz