Wpis z mikrobloga

@TSoprano: mój pierwszy samochód wiec porównanie mam niewielkie, nie jest źle - może nie jestem obiektywny bo jeżdżę od października i po prostu dalej się jaram. Niektórym będzie za głośno, że za mało widać itp ale ja zaciesz i frajdę mam codziennie...
AMA - jestem właścicielem FK2 od nowości - co chciałbyś wiedzieć?
- co do głosnośći to głośny tak że na autostradzie z pasażerem z tyłu nie pogadasz bez darcia ryja. Wyciszenie to słaba strona tych Hond.
- 6 lat u mnie i właściwie oprócz wymiana to nic nie było robione (odpukać)
@TSoprano: Jezdze prawie dwa lata, ale z najslabszym silnikiem, do tego zagazowanym, najwiekszym plusem jest to, ze za (aktualnie) 60 zlotych robie okolo 450 do 500km, do tego w srodku jest bardzo wygodnie i na prawde przestronnie, samochod swietnie sie prowadzi i trzyma drogi.

Z wad mniejszych lub wiekszych: skrzypiace klamki, "strzelajace" sprzeglo (docisniete do podlogi wydaje dzwiek jakby przeskakiwalo i tak samo to czuc, podobno naprawione w nowszych modelach), zegary
@TSoprano: 2006 1.8 Executive, 161kkm ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam go od prawie roku, postaram się krótko podsumować, oraz wymienić na co trzeba uważać wraz z typowymi usterkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wady:
- kradno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- trzyma cenę (wada/zaleta)
- części są dość drogie, np. moduł wspomagania kierownicy 4000 zł w ASO, brak zamienników
-
@TSoprano: jakbyś miał jeszcze jakieś konkretniejsze pytania, to wal w dym, staram się nie tylko jeździć samochodem, ale i serwisować co tylko potrafię, w miarę regularnie czytam forum tego modelu, więc myśle że obiektywnie mogę Ci odpowiedzieć na pewne kwestie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie, polecam ten samochód, wnętrze i całokształt moim zdaniem rekompensują wady, które zdarzają się w każdym modelu ( ͡° ͜ʖ ͡
@TSoprano: a ja podziękuję, pytającym więcej się nie wypowiem na ten temat, bo widzę co się dzieje i usuwam zdjęcia, mimo że siurak here. 1.8 sport GT wersja po lifcie częściowo skórzana tapicerka 2011, nie widziałem takiej w Polsce. Pozdrawiam