Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki z #krakow. Potrzebuję Waszej pomocy.
Założyłem zielonkowe multikonto, aby nie być wiązanym z moim normalnym pomarańczowym kontem.
Podejrzewam, że zdradza mnie dziewczyna, z którą jestem prawie 3 lata. Mam cynk, że ma się spotkać z typem dziś wieczorem, ale nie wiem gdzie. Wiem za to gdzie i o której kończy zajęcia. Śledzić jej nie dam rady, bo bankowo przyuważy mnie w tramwaju. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy jest tu Mirek czy Mirabelka, który/a w zamian za wino/wódkę/czteropaka/czycoś był[a]by w stanie pomóc mi w byciu detektywem? Mógłby/mogłaby mi pomóc ją wyśledzić i złapać na gorącym uczynku?
Mam niesamowite nerwy, ale spokojnie, do rękoczynów nie dojdzie. Chcę mieć pewność.

  • 173
  • Odpowiedz
@MirkiPomocy: Dobre :) Tego jeszcze nie widzialem na Wykopie :)
Ale powodzenia Mireczku i oby sie okazalo ze to jakas bujda :)
Szkoda ze nie otagowales tego lepiej, ale mam nadzieje ze znajdziesz kogos kto ci pomoze (ja juz w krakowie nie mieszkam)
  • Odpowiedz
@Dinth: Stwierdziłem, że nie ma sensu tagować niczym więcej, bo ludzie spoza Krakowa i tak mi nie pomogą.
A do atencji i plusików, to mam inne konto - to usunę po akcji, żeby nie łamać regulaminu i nie multikoncić.
  • Odpowiedz
@MirkiPomocy: mam nadzieję, że dobrze się skończy, ale podejrzewam scenariusz
1. różowy przyłapany
2. TO TWOJA WINA W OGÓLE MI NIE UFASZ I NASYŁASZ NA MNIE LUDZI Z PORTALU ZE ŚMIESZNYMI OBRAZKAMI
3. Przecież Cię przyłapaliśmy
4. GDYBYŚ MI UFAŁ TO BYŚCIE NIE PRZYŁAPALI
w każdym razie będzie na Ciebie...
  • Odpowiedz