Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Każda praca ma swoje plusy i minusy w tym także moja. Zajmuję się pogotowiem komputerowym na terenie jednego z większych miast w Polsce od kilku lat. Dziś był akurat ten dzien jak wyszedłem od klienta ze smutną miną. Małżeństwo 50-letnie ma 30 letniego, który ma schizofrenie, przyjeżdzam do nich bardzo rzadko ale teraz byłem już drugi raz w ciągu tygodnia. Zadzwonili do mnie bo ich syn chciał mieć konto na facebooku, założyłem mu konto, wcześniej przygotowałem mu poradniki jak z niego korzystać oraz załozyłem mu keylogera tak aby rodzice mieli pełną kontrolę na co wchodzi ich syn na facebooku. Nie musiałem długo czekać bo tylko 3 dni (założyłem w piątek) a już dziś dzwonili, żebym szybko przyjechał. Okazało się, że jak ich syn zaczął dodawać znajowych w tym np mnie to zaczęły mu wyskakiwać propozycję znajomych, które może znać to zaczął sobie wmawiać, że te osoby go śledzą oraz, że umówił się z jakąś Martyną w niedziele na 12stą w klubie za 80zł za godzinę. Musiałem usunąć mu konto oraz z nim porozmawiać przez godzinę, że nie jest jeszcze gotowy na to a ta Martyna to nie jego nowa dziewczyna tylko prostytutka z portalu roksa.pl(było w historii). Nic od nich już nie wziąłem, żal mi ich, żal mi także chłopaka bo kiedyś był zdrowy ale dopadła go straszna choroba i teraz jest jaki jest, czasem jak u nich jestem to można z nim normalnie porozmawiać, jest bardzo oczytany, inteligentny a czasem chodzi z kąta do kąta i z kimś rozmawia...:(

Napisalem to na anonimowym mirko aby wyrzucić to z siebie, nie dla #!$%@? atencji, plusów tylko aby uświadomić, że są ludzie chorzy, którzy byli kiedyś w pełni zdrowi i wystarczyła chwila, załamanie nerwowe,tragedia i stajemy się warzywem, cieszmy się z tego co mamy i kogo mamy
Pozdrawaim
B.
#gorzkiezale #depresja #pogotowiekomputerowe #schizofrenia

(dodajcie ten z tagami)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: a on jest prawnie ubezwłasnowolniony? Jeśli nie, to instalując keyloggera popełniłeś przestępstwo, za które grozi do 2 lat pozbawienia wolności (art. 267 par 2 kk). Schizofrenia jest chorobą, którą się leczy. Da się w niektórych terapiach lekowych uzyskać efekt całkowitego uciszenia objawów. Szczególnie dotyczy to najpowszechniejszego rodzaju tej choroby, czyli schizofrenii paranoidalnej.