Wpis z mikrobloga

@Cinoski: Jeszcze może być mieszany (albo się nie znam) w sensie wszystko ustawiane z deski (w rodzinnym mercu c180 z lewej małe pokrętło) ale długie włączane z manetki.
@Cinoski: @bidzej: automat. mnie sie przypadkiem nawet taki trafił, co ogarnia, zeby wlaczyc mijania w tunelu, w deszczu czy przy słabej pogodzie, ale z tego co widzę na ulicy, nie na kazdego spłynęło takie dobrodziejstwo i sporo osób bezwarunkowo ciśnie na DRL.
@bidzej: Ja jeżdżę cały czas na automacie i jest na tyle czuły, że włącza mijania przy krótkich tunelach, jak się zachmurzy i zanosi na deszcz, że robi się szaro to też reaguje.
@frode: @qunio: tunel czy deszcz to małe piwo, chyba każdy automat to ogarnia. ale nie widziałem jeszcze automatu, który prawidłowo reaguje na mgłę - bo jest jasno, tylko za cholerę nic nie widać.
@bidzej: No właśnie nie pamiętam sytuacji jazdy we mgle i reakcji automatu, więc się nie wypowiem. Jednak kierowca powinien być na tyle przytomny żeby ogarnąć prawidłowe oświetlenie we mgle, jednak u nas najwięcej kierowców jest skrajnych. Albo jadą w gęstej mgle na jakiś ledach z tesco, albo przy delikatnej mgiełce nazapalają wszystko co mają w samochodzie.