Wpis z mikrobloga

Moi mili, dostałem przedwczoraj moją #wykopaczka z #wykopoczta. Oczywiście od razu odpakowałem, ale dopiero teraz, po powrocie z weekendu #chwalesie.

Przede wszystkim dziękuję za paczkę Mirkowi @marjanoos ! Dziękuję Ci bardzo serdecznie!

Tak w ogóle to na paczkę czekałem... czekałem... i nie mogłem się doczekać. Już myślałem, że moja para z #wykopoczta o mnie zapomniała, bo ani widu, ani słychu, żadnego numeru przewozowego od wykopocztowego bota, no myślę - trzeba czekać. Jak to mawiają - cierpliwi będą nagrodzeni, czy jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i się sprawdziło, Mirek o mnie jednak nie zapomniał! Powiem więcej, im dłużej się czeka, tym później przesyłka jeszcze bardziej cieszy ;)

Dziękuję Mirku za list, krótki, ale treściwy i konkretny!

W paczuszce znalazłem:

- cztery kostki gitarowe, różnej grubości i w różnych, fajnych kolorach. Przydadzą się jak najbardziej, czy to do gitary klasycznej, akustycznej, czy elektrycznej, jak znalazł,

- elektroniczny stroik do gitary (taki zapinany np. na główkę gitary, zbiera drgania strun i na podstawie tego wskazuje odpowiedni ton)! Super sprawa. Onegdaj widziałem ten gadżet u kogoś innego i powiedziałem, że kiedyś sobie takie cuś kupię. A tu dostałem go od Mirka! Bardzo trafiłeś z prezentem. Sprzęt zdecydowanie przyda się w warunkach koncertowych lub po prostu, zamiast stukać kamertonem, to do dźwięku wzorcowego doprowadzi mnie ten stroik,

- gwóźdź programu - tego się kompletnie nie spodziewałem - imprezowa żarówka! ( ͡º ͜ʖ͡º) Zamontowałem czym prędzej ten tajemniczy obiekt dla testów w kuchni i co oczom mym się ukazało - to na załączonych fotkach oraz w komentarzu poniżej jak toto działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po załączeniu prądu, toto się kręci, miga, latają i fruwają po pokoju kolorowe niby-spodki kosmiczne - no kosmos ( ͡ ͜ʖ ͡) No Mirku, na Sylwestra lub przy innej okazji imprezowej będzie jak znalazł. Dzięki!

Pozdrawiam Cię serdecznie i jeszcze raz dziękuję Ci za udaną Wykopaczkę!
Area51 - Moi mili, dostałem przedwczoraj moją #wykopaczka z #wykopoczta. Oczywiście o...

źródło: comment_7Y2M3PPJvbmU8tlcDf6g04qq0VAgDXRJ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach