Wpis z mikrobloga

#wykopz #dayzsa

Mi i @python udalo sie wejsc razem na serwer, co wiecej po restarcie serwera znow udalo nam sie razem dostac wiec jest nadzieja zeby pograc nawet na expie nie tylko samemu.

Wrazenia w skrocie:

- FPSy 50-100% lepsze, na srednich ustawieniach na polach podchodzi do 200fps, pojedyncze spadki do ok 50-70 w jakichs miasteczkach generalnie az dziwnie plynnie jest

- to jest dalej to samo klockowate DayZ jesli chodzi o rozne dziwne bugi, ale nie ma tragedii poza tym, ze i mnie i @Python pare razy gra powalila na ziemie i nie pozwalala wstac ;)

- fajnie wygladaja nowe efekty typu mgla chociaz skok nie jest gigantyczny jak niektorzy sugeruja no ale przeciez devovie juz przyznali, ze nie jest to nowy renderer tylko poprawiona optymalizacja + dodane efekty

- jesli zespawnujecie sie bez ubran zabijcie sie od razu poniewaz nie bedziecie mogli podniesc zadnych rzeczy inaczej niz tylko do rak
  • 4
@mieffer: jak dla mnie jak 0.60 wejdzie na stajnie to można wrócić do grania, naprawdę nieźle to wygląda i gra nawet nie złamała mi nóg ani razu :-P