Wpis z mikrobloga

@cinek687: tylko coś do 3.5 tony nie kręci nastolatkow tylko szlifierki... (czyt sportowe motocykle)
Przecież nikt mu nie zabrania jeżdżenia na motorze. Może sobie zrobić na 250 do 50 koni. Tyle w jednosladzie w 100%wystarczy... To jest tylko blokada dla tych co mówili że kupi litr na początek najwyżej nie będzie klamki odkrecał... I tu w 100%popieram... :) 24 lata to już ktoś w miarę odpowiedzialny jest
@PrevuD: Tak? Pewnie, stać mnie przecież na wywalanie 1,5k co 2 lata, żeby sobie podnieść kategorię. Sytuacja wygląda teraz tak, że objeżdżony na jednośladach 20 - latek nie może sobie legalnie kupić sportowej 600-tki ale jego ojciec, który kat. A dostał w prezencie w wojsku, motocykla nie widział pod swoją dupą od kilku dekad albo wcale może sobie pójść, wsiąść na Hayabusę i odjechać w siną dal.

Nadal w 100% popierasz?
@PrevuD: @gbyrka: Ale w ten sposób robimy prawo, które nie działa. U mnie i tak teraz "szpanują" starymi civicami, którymi mogą większe szkody wyrządzić niż moto.

Ja na przykład chciałbym w niedalekiej przyszłości kupić jakiegoś turystyka do spokojnej jazdy, nie będę mógł tego zrobić przez idiotyczne prawo.
Tym samym można zrobić pełną kwalifikację na kategorię C lub D. Fuck Logic.