Wpis z mikrobloga

hej Mirki!
Poszukuję osoby, która ogarnie moją stronę pod kątem #seo Zalezy mi na tym, aby przyjrzeć się plikom na serwerze, czy nie ma tam jakiegoś śmiecia, który negatywnie wpływa na pozycję w google. To samo dotyczy kodu oraz opisów i tagów na #wordpress. Niestety moja minimalna wiedza na ten temat nie pozwala mi wywindować wysoko strony.
Oczywiście odpłatnie :)
Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na PW.
#praca #webdev #stronywww #programowanie
  • 6
@MaGu_u: Ale sama optymalizacja nie wywindujesz strony. Chyba, ze jest na maksa spier%#ona typu: tekst w obrazkach, JS zamiast zwyklych linkow, flash itd. Ale jezeli korzystales z gotowca typu Wordpress to raczej malo prawdopodobne. Wrzuc tutaj adres strony to rzuce okiem co i jak.
@MaGu_u:
@MaGu_u: Dzieki, to jest grubszy temat i samym SEO nic nie zdzialacie. Ponizej wrzucam garsc dobrych rad zlotych mysli, a Wy juz sobie sami zrobicie z tego action plan... ;)

1) Design: strona jest nieczytelna i to nietety bardzo. Na glownej stronie mam tylko bialy ekran, a powinny byc jakies zdjecia. Menu w lewym dolnym rogu nie jest zgodne ze standartami. Zastosujcie albo pozioma belka u gory albo pionowe