Wpis z mikrobloga

@TheSjz3: @polik95: Gotówka. 3 lata kuźwa tyrałem zagranico w ASDA, żeby móc sobie tę maszynkę kupić.
Bez monitora, ale z budą której tu kawałek widać i regulatorem obrotów wentylatorków, który jeszcze nie przyszedł to wyszło 10,8k cebulionów
@MojHonorToWiernosc: Jakbym nie miał jutro zjazdu to po złożeniu sprzętu byłby zemnie alkoholik jak nigdy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
Zazdroszczę ci. Wydałem w tym pseudosklepie 4200zł. Przysłali mi używaną płytę główną i ram z licznymi śladami użytkowania. Od 1,5 tygodnia nie mam ani kasy, ani sprzętu. Obyś nie miał nigdy do czynienia z ich serwisem... totalne nieporozumienie i niekompetencja. Jak sprawa się zakończy to robię temat na wykop. To jakie oni mają w morelach podejście do klienta nadaje się na książkę pt. "Jak nie prowadzić interesu w Polsce".
@try_catch_finnaly: tyle napisów "GAMING" że aż oczy bolą... +40% do ceny i +50% do szpanu a osiągi takie same jak zwykłych gratów, no ale ten szpan... :) poza tym nie to żebym hejtował ale kupować 980 / 980ti jak za rogiem czeka 1080 ? :) (jutro nad ranem konfa Nvidii i być może prezentacja nowych układów)
@pablito1988: Ale, że jak to tak? Pudełka były otwarte a w nich używany sprzęt? Teraz szybko rzuciłem okiem na najważniejsze element to wszystko pozaklejane firmowymi naklejkami producentów i nie widać, żeby cokolwiek było ruszane... Ale dobrze widzieć, zrobię sobie video dokumentacje z otwierania każdego pudełka tak, żebym miał podkładkę, jak się okaże, że coś było używane.
Współczuję mirku, tak nie powinno być.
@zabtak: Ja wiem o tych nowych układach, ale już mnie szlag trafiał z moim laptopem. Chciałem to kupić i już nic nie dokupywać do tego przez najbliższe 3, 4 lata. No chyba, że kolejne dyski ssd ale nic więcej.

I nie, nie kierowałem się napisami gaming :D Akurat wybierałem to co mi najbardziej odpowiadało jak porównywałem różne produkty. Mam gówno klawiaturę i myszkę a nie jakieś razer gaming blowjob i jestem