Wpis z mikrobloga

@Mruvek: Bo mam już 1 i 1/2 pada od xboxa 360 , drugi się przyda, a że odbiornika i ładowarki nie miałem to zakupiłem taki komplet właśnie.
@ziel_ar: Miałem już trochę sprzętu Gigabyte i nigdy nic nie musiałem odsyłać do serwisu. Mbo w kompue którego oddałem bratu już 10 lat śmiga i jest ok .
@try_catch_finnaly: na płycie głównej miałem wysmarowane elementy pastą termoprzewodzącą, na otworach na śrubki były wszystkie te kropkowane luty poździerane, natomiast na pamięciach ram miałem te charakterystyczne ryski świadczące o tym, że ktoś je w socket wpinał. Rzuć sobie okiem na mój wpis tutaj masz tam moje podlinkowane zdjęcia.
@pablito1988: O kierwa! Faktycznie lipa straszna. Współczuję. Ale powiedz mi czy zwróciłeś uwagę na opakowania? Bo tak patrze na swoje i tego się nie da otworzyć tak, żeby później nie było widać. Chyba że mają zapas pudeł i nalepek od producentów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak skończę, sprawozdania z fizyki do #studbazy to bire kamere i robię unboxing monitorowany.
@try_catch_finnaly: cały problem polega na tym, że wybrałem płytę Asus'a, która na pudełku nie ma plomb. Ale faktycznie pudełko było poobcierane trochę. Oczywiście sprawę zgłosiłem do moreli i nie mam problemu z tym, że ktoś nie chce mi tego wymienić. Mój problem polega na tym, że po pierwsze nie powinno dość w ogóle to takiej sytuacji, a po drugie mam teraz zamrożoną kasę, którą na sprzęt wydałem, a tymczasem morele od
@pablito1988: Straszna lipa, nie spodziewałbym się tego po morelach. W sumie, to po żadnym szanującym się sklepie bym się tego nie spodziewał.
@Marcinowy: Bo jeszcze po drodze był pakiet "brylant+złoto+ślub+wesele+wakacje" ( ͡ ͜ʖ ͡) Jakbym kupił kompa najpierw, to żona by uciekła, a i komp byłby gorszy, bo 2 letni już ( ͡° ͜ʖ ͡°)