Wpis z mikrobloga

@michal1358: Dzisiaj po 1,5 tygodnia walki z nimi zacząłem wyciągać przepisy z kodeksu. Poskutkowało bo sprawa ruszyła. I powiem Ci szczerze, że mi nawet nie zależy na zwrocie kasy, po prostu chcę w końcu części i kompa na chodzie. Ale potwierdzam to, co piszesz Mirku. Jak się u nich nie interweniuje i nie przyciśnie to mają #!$%@?. Czytałem opinie negatywne na opineo i ludzie potrafią miesiąc czasu czekać na wymianę. Mam
@try_catch_finnaly: Nie musisz się stresować. Mam też zadowolonych znajomych. Widocznie miałem pecha. Może jakiś niekompetentny pracownik. Po prostu chce to po zakończonej sprawie nagłośnić, żeby im koło dupy narobić. Aż im się odechce takich praktyk i zaczną szanować każdego klienta. Pracowałem 6 lat w sklepie dla skner i taka akcja generalnie = utrata pracy. Oczywiście i tam były grube akcje, ale wszyscy, którzy coś takiego odwalali już tam nie pracują. Z
@pablito1988: Gdybym Cię Mireczku znał osobiście, to w przypadku gdyby dalej Ci problemy robili to bym cały ten zestaw im oddał, bo mogę. Jakby już oddali hajsy, to bym im wysłał link do twojego znaleziska i numerem zwróconego zamówienia. ( ͡ ͜ʖ ͡) Ciekawe czy taka akcja by na nich jakoś zadziałała, co?
Ale kurde no! Wybacz Mirku. Kompa motzno mi brakuje od długiego czasu, wysępiłem
@try_catch_finnaly: Dzięki za słowa wsparcia. Nie przejmuj się mną. Wywalczę swoje! BTW. Jestem w identycznej sytuacji co Ty xD. Ślub i wakacje za pasem, a we wrześniu dziecko mi się rodzi :) I właśnie dlatego teraz kompa kupiłem, żeby się nagrać, bo potem przez przynajmniej rok będzie trzeba dziecku czas poświęcać :D. Pozdrawiam i życzę udanego giercowania, może w jakiejś gierce przydarzy nam się spotkać :)
Nosz kuźwa mać. Po przebojach @pablito1988 paranoja we mnie motzno. Otwieram pudło z grafiką, a tam to co na fotce. Myślicie, że mogło samo wypaść urwać kawałek koperty i jeszcze porysować płytkę? XD Cały proces otwierania pudła mam nagrany ( ͡ ͜ʖ ͡) Na karcie nic, żadnych śladów nie widać, ale chyba będę testował motzno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz trycatchfinnaly - Nosz kuźwa mać. Po przebojach @pablito1988 paranoja we mnie motzno....
źródło: comment_Hj3KBxxHb7JlQyWsEYtzChpQxutcLvWO.jpg