Wpis z mikrobloga

Ten uczuć kiedy chcesz kisnąć w najlepsze, ale nie możesz, bo nie wypada, więc się dusisz i trzęsiesz, śmiejesz się przez nos i smarkasz sobie na monitor...
Różowy z działu: Nie ma już gruszek
Szefowa: A ja mam jeszcze jedną z wczoraj, mogę ci dać
R: O to ja chętnie...
(Wyciąga z szafki)
S: Kurcze, ale ja nie wiem czy ty to będziesz chciała zjeść, bo jest obita, ja takie wyrzucam...
(Był tam mały obity kawałek wielkości odcisku palca)
R:Co?! Przecież dobra jest, a jak to przeszkadza, to się odkrawa i cała reszta jest dobra.
K: No ale masz cały owoc zainfekowany!

Jak się słyszy takie cuda, to mózg w poprzek staje (ʘʘ)
#rozowaszefowa #zakupowiec #logikarozowychpaskow #korposwiat
  • 13
  • Odpowiedz
@Dahlia122: coś tam się w czerepie obijało, ale niekoniecznie w dobrym miejscu :D

obite spokojnie można odkrawać jak komuś szkodzi - nic się nie dzieje

gorzej jak kawałek spleśnieje, wtedy faktycznie grzyb może występować już w całym owocu, nie tylko w tej 'widocznej' części, zasadniczo jak ktoś się boi to powinien #!$%@?ć cały owoc/warzywo
  • Odpowiedz
@Dahlia122: spoko, nie nawiązuję do tej konkretnej gruszki tylko tak ogólnie wtrąciłem :) no cóż - każdy je co lubi, jak szefowa i tak miała wyrzucić to obie szczęśliwe :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Veuch: Nie pleśnie w całym owocu, tylko mykotoksyny wydzielanie przez pleśnie.

A z obitymi też bym uważała i odgrywała ze sporym marginesem.
  • Odpowiedz
@Dahlia122: generalnie jest tak z pleśnią-wystarczy mała plamka i owoc czy cokolwiek do wywalenia bo pleśń jest już pewnie wszędzie w środku i się tego nie je (choć niektórzy potrafią odkroić bo skoro nie widza grzybni w owocu to pewnie jest ok co nie jest prawdą). Babka coś gdzieś usłyszała, skojarzyło jej się i traktuje tak wszystkie obite owoce.
  • Odpowiedz
#!$%@? i tacy ludzie robią karierę w korporacjach


@Hadzi: Tacy ludzie mają też często własne biznesy mimo tego, że nie potrafią się dobrze podpisać.
Tacy ludzie są też politykami. I tacy ludzie narzucają swoją wolę ludziom często mądrzejszym, bo mają #!$%@?, nie mają kręgosłupa moralnego, są jełopami i empatycznymi kalekami ;) #!$%@? to trochę, nie? ;D
  • Odpowiedz