Wpis z mikrobloga

#ibuygou #xiaomi #telefony #mimax #miui #ibuygoukupony

Witam Was Mireczki i Mirabelki!
10 maja, jak już pewnie większość wie, będzie miała miejsce konferencja Xiaomi, gdzie zaprezentowany zostanie phablet MiMax o przekątnej 6,4 cala, a także to na co chyba każdy fan #miband czeka, czyli nowa wersja opaski MiBand 2.
Zagadki co ze sobą przyniesie nowe MIUI 8 również zostaną rozwiane! :D

Chciałbym poinformować że przebieg całej konferencji będzie można oglądać na naszej stronie, gdzie będziemy ją relacjonować.


Ponadto, będzie możliwość zgarnięcia najnowszego modelu w sklepowej loterii !
By wziąć udział trzeba się udać na powyższy link i z poziomu strony udostępnić go na którymś z portali społecznościowych, np. Facebook


Oczywiście nie mógłbym zapomnieć o świeżej dawce kuponów wraz z pozdrowieniami dla Mirkoblogerów od załogi ʕʔ

IBYRMNT3PROPL , Redmi Note 3 PRO 3/32 , zniżka 13$

IBYRM3PL , Redmi 3 , zniżka 15$

IBYRM3PROPL , Redmi 3 PRO , zniżka 20$

IBYMI416GPL , Mi4 2/16 LTE , zniżka 13$

IBYMI4C32G , Mi4c 3/32 , zniżka 11$

IBY4SPL , Mi4s , zniżka 10$

IBYMI564BLPL , Mi5 64g czarny , zniżka 21$

IBYMI564WHPL , Mi5 64g biały , zniżka 14$

Kupony ważne do 18.05


Pozdrawiam cumple i informuję że już niedługo pomarańczkowe rozdajo w 330ml ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
IBYMI416GPL


@Ibuygou: Jest jakiś limit na kupony? Sprawdziałem sobie kupon na Redmi 3 Pro i teraz nie mogę sprawdzić na Mi4. Próbuję wbić w zakupy z EU Direct i mam szary przycisk aktywowania kuponu :(
@robgd: niestety jest właśnie problem z tym kuponem, ale trwa naprawa :) możesz dołożyć gwarancję i kupon przejdzie, jeśli jesteś oczywiście zainteresowany.

@trollasek miałeś racje, dostałem złe info a i tagu dobrze nie przejrzałem. Nie będzie teraz mibanda 2 :) tylko mi max
@Ibuygou: pojawi się jakaś zniżka na 32gb mi5 w najbliższych miesiącach ? ( ͡° ʖ̯ ͡°) w ogóle jak to jest z gwarancją w PL jakbym brał telefon z chińskiego magazynu ? też obowiązuje ?
IBYRMNT3PROPL , Redmi Note 3 PRO 3/32 , zniżka 13$


@Ibuygou: czy ten kupon nie łączy się z aktualną promocją czy coś źle robię? wysakuje mi jakiś błąd i w podsumowaniu zamówienia 0$ ( ͡° ʖ̯ ͡°)